PDA

Pogledati punu verziju : Rtanj



djox
06.02.2007, 12:08
11.02. idem u Rtanj pa me zanima kakva je atmosfera u domu, klopa, cene...kakve su sobe?Btw. liku smo platili samo na racun i on je rekao da se sa tim uplatnicama tamo pojavimo i sve je ok?Njegov broj smo nasli na zvanicnom sajtu planinskog doma pa kontam da je sve ok, a ne neka prevara.A u Rtnju sam bio 2000. i pio prvi put kuvano vino...brrr al je bilo dobro...I, posto idemo sa devojkama koje ne znaju skijati, prica se da dom ima instruktore za dz prvih dana za njihove goste?!?Patka ili istina?

svetskigigacar
06.02.2007, 13:05
Ako si blesav, a cure ne znaju skijati mozes ih poslati kod mene na casove. Evo zrtvovacu se ja, nije problem :)

Salu na stranu, u Rtanj svake godine idu moje kolege sa faksa i ne zale se. Prvenstveno zbog cenau Rtnju i Odzaklije!

djox
06.02.2007, 13:43
E stvarno...ajd se zrtvuj...ako je za dz.Nas dvojica nismo ljubomorni,a ti sta uspes...samo da mi na miru skijamo!!!Pozz

svetskigigacar
06.02.2007, 15:14
dobar ti ovaj potpis za Kelptona... Rambo bese izjavio hehehe...

A to vam je plan, da ih se ratosiljate...

Pa videcu sta mogu da uradim po tom pitanju :-)

djox
06.02.2007, 15:51
Rambo...ipak samo MEGAcar...u SMS-u S.Trifunovicu u NY.A da nisi stvarno na Kopu od 11.02.?Pa da se dogovorimo...

svetskigigacar
06.02.2007, 16:11
nisam covek. ispiti krecu...

mart je moj mesec!

Ali, vec cete se nekako snaci, hehe. Predlazem tehniku "mozda i upali", odvedete ih na karaman, pa ako se spuste, spuste se... :kez:

S' tim zenama uvek neki problemi :sm021:

djox
06.02.2007, 17:03
a ako ne...?kao konja kad polomi nogu...

djox
06.02.2007, 17:04
:awm2: :awm2: :awm2: :awm2: :awm2:

boris
09.02.2007, 14:44
11.02. idem u Rtanj pa me zanima kakva je atmosfera u domu, klopa, cene...kakve su sobe?Btw. liku smo platili samo na racun i on je rekao da se sa tim uplatnicama tamo pojavimo i sve je ok?Njegov broj smo nasli na zvanicnom sajtu planinskog doma pa kontam da je sve ok, a ne neka prevara.A u Rtnju sam bio 2000. i pio prvi put kuvano vino...brrr al je bilo dobro...I, posto idemo sa devojkama koje ne znaju skijati, prica se da dom ima instruktore za dz prvih dana za njihove goste?!?Patka ili istina?
Nije prevara,naravno.Planinarski dom je stacioniran na samoj stazi i to mu je najveca prednost.Same sobe su dosta stare ali moze da se izdrzi ako niste preterano probirljivi.To je inace moje omiljeno mesto i tu porodicno boravimo svake godine.Ja sam gore sa klincima od ponedeljka i nadam se da cemo imati srece sa vremenom.Vidimo se gore:sm018: