PDA

Pogledati punu verziju : Jat Kopaonik - Kakva je situacija ove sezone?



aaaaaa
28.02.2007, 22:25
Zanima me kakva je situacija u Jatu ove sezone?

Bio sam prosle godine i cuo sam neke glasine da je bilo malo renoviranja za ovu sezonu?!
Nadam se da je neko bio u Jatu od posetilaca ovog foruma
Pozdrav

aaaaaa
02.03.2008, 01:14
Da li ima neko komentar na Jat APP ove sezone ili je sve sem interneta i onog vraćanja ski-džukele po starom?
Uopšte kako radi ta mašina?

nidza
02.03.2008, 18:30
Ja sam bio u novembru, nemam primedbi sem što sam zadnji dan na odjavu čekao jedno 2 sata, poludeo sam. Na recepciji je bio jedan krupni ekstremno najekstremnije smotan čovek koji mi je oduzeo ta 2 sata od poslednjeg dana skijanja.

Inače, apartmani su za svaku preporuku.

Bojan87
02.03.2008, 20:18
Najbolji apartmani, sa najnizom cenom, i najboljim osobljem. Znaci vec ne znase koliko godina odsedam u njima i uvek zadovoljan odem iz njih.

Osoblje je izuzetno ljubazno i uvek izlaze u susret. Sobe lepo uredjenje sa total tvom i od ove godine i interenetom u holu. Skijasnica uredna, udaljenost od staze zanemariva. Uvek toplo i cisto.

Ma sve najbolje o ovim apartmanima.

aaaaaa
16.03.2008, 00:00
Da prokomentarisem i ovu sezonu u Jatu.

U Jatu je sve kako smo i ocekivali. Novosti su dve digitalne table jedna je u holu preko puta dva saltera SS za prodaju skiPasa (i ovo je lepa novost), a druga napolju na centralnom delu.

Uradjen je wirelless u holu i restoranu.

Ostalo je standardno dobro grejanje cisto skijanica ok. Utisak je da bi kao i konacima trebalo da se malo renovira uredi ali onda bi bile i druge cene...