PDA

Pogledati punu verziju : ima li koga?!?



milutin
09.12.2004, 13:55
hajde,ljudi,dajte neke informacije o paraglajdingu.oce li na Kopu biti kakve obuke,skole,koliko bi kostalo itd...da li bi se bavili time...SVE

pop67
09.12.2004, 14:55
hajde,ljudi,dajte neke informacije o paraglajdingu.oce li na Kopu biti kakve obuke,skole,koliko bi kostalo itd...da li bi se bavili time...SVE

Uvek je bilo,sumnjam da ce ove godine biti drugacije...
Ne znam nikakve detalje i nisam u toku,svojevremeno(davno,pre 5 god) je to radio covek kome je nadimak Gugi,postoji i klub(ne znam odakle je,mislim da nije iz Bg-a) i pretpostavljam da je jos na radnom mestu(ako je ovo tacno,sigurno ga nije tesko pronaci gore)
Ja nisam probao,jednostavno nemam hrabrosti za to ali moji prijatelji jesu i bili su vrlo zadovoljni i :D

P.S.Sad mi samo reci da si to ti... :lol:

milutin
10.12.2004, 12:12
Pa dobro,onda pitaj prijatelje koliko je to svojevremeno kostalo,koliko je trajala obuka itd.Unapred zahvalan na trudu!!!

pop67
10.12.2004, 14:19
Pa dobro,onda pitaj prijatelje koliko je to svojevremeno kostalo,koliko je trajala obuka itd.Unapred zahvalan na trudu!!!

Evo ovako kazu
"Gugi je keva za paraglajding kod nas i on je iz Kraljeva"(kraj citata a ostalo prepricavam :) ).Bude na Kopaoniku celu sezonu jer je istovremeno i instruktor skijanja i oni su ga pronasli tako sto su ga videli na TV KOP i raspitali se :idea: . To sto organizuje gore nisu nikakve skole paraglajdinga vec samo "tandem letovi" i tad je bilo vise varijanti
Karaman greben vrh-K.G. kraj staze ~ 70 do 80 dm
Pancic - Konaci ~ 90 do 100 dm
Pancic - J.Banja ~ 120 do 130 dm
Kao sto vidis cene su u dm kako je sad...
Rekose mi jos i da su cekali par dana,od dogovora za let,da se stvore pogodni vremenski uslovi.Inace su leteli sa njim i u Crnoj Gori i to
Brajici - Becici let oko 20 min(u zavisnosti od meteoroloskih uslova i zelje... ) a visinska razlika oko 800m!
Za svaki let se dobija nekakva diploma sa svim podacima(pocetak,kraj,vreme...)
U Beogradu postoji klub Orao(http://www.paraglajding.com)
Vise se ni oni ne secaju a nadam se da si zadovoljan i ovim informacijama !?

Pozdrav

milutin
11.12.2004, 11:54
Dobrice,brate po forumu,zaista ti zahvaljujem na vremenu i trudu!!! :D
Kako je krenulo (mislim na visinu snega :cry: ) to ce nam izgleda biti jedina zanimacija tamo gore! :wink:
Vidimo se...

Maya
21.12.2004, 00:00
nekada se paraglajdingom bavio i Drago Grubnic,covek broj 1 za extremne sportove na Kopu,ali i na vodi!