PDA

Pogledati punu verziju : Koje hotele preporucujete leti?



Jiveman
04.08.2009, 16:21
Pozdrav! Interesuje me koji hoteli se preporucuju za boravak na Kopaoniku tokom leta? Bicu u prolazu, pa planiram da svratim na dan-dva, cisto da malo vidim Kopaonik (nisam bio odavno). Sta uopste radi od hotela tokom leta? Verovatno bi mi najvise odgovaralo nesto u centru, u okolini Konaka, ako ne i njima (mada cujem da nisu u dobrom stanju)... Ne smeta mi ni da platim malo vise za hotel A kategorije (posto ce biti samo jedno ili dva prenocista) ali nemam predstavu kolike su cene leti, i da li se uopste isplati u poredjenju sa drugim kvalitetnim hotelima.

Zahvaljujem na predlozima i savetima unapred!

p.s. Malo van teme, ali me takodje interesuje da li radi neka zicara koja vodi na Pancicev Vrh, tokom leta? Bilo bi fino popeti se gore i baciti koji pogled. :-)

borabgd
24.01.2010, 18:13
NAJPOVOLJNIJI SMESTAJ je u Jat apatmanima od 30.01.2010.(7 nocenja) jer je kaparisan apartman 2+1( to je za 4 osobe) i ekipa koja je kaparisala je odustala. Plaćeno je 15000, treba da se doplati jos samo 22000(ukupna cena je 37000).
Placeno je u agenciji.
kontakt 064 236 10 75

geotecnia
29.03.2011, 18:21
I ja bih volela da vidim kako izgleda Kopaonik leti...Obicno idem na Zlatibor svakog leta,ali nisam bila na Kopaoniku...Ima li tamo nekih zanimljivih desavanja tokom leta?