PDA

Pogledati punu verziju : Najjeftiniji smestaj na Kopaoniku



Lord of Sircha
27.09.2005, 12:59
Zanimaju me vasa misljenja i ranija iskustva posto bih ovu celu zimu proveo na kopu
koliko mi treba samo za uljudan smestaj....
napomena nemam kola
:eek: :eek:

Stevs
27.09.2005, 13:50
huh bez auta. Verovatno vikend naselje ili Brzece. U svakom slučaju za celu zimu neće biti jeftino:)

valdevit
27.09.2005, 15:20
bolje idite na brco i skijajte se,nego na Kopaonik...staze su za najgore pochetnike i pozere... :mad: ako vam se skija-na Jahorinu za male pare!!!!

Stevs
27.09.2005, 16:11
bolje idite na brco i skijajte se,nego na Kopaonik...staze su za najgore pochetnike i pozere... :mad: ako vam se skija-na Jahorinu za male pare!!!!

Koliko ja vidim čovek nije pitao kakve su staze ili koju planinu mu prepručujemo već ga interesuje najbolji smeštaj na Kopaoniku za celu sezonu.

valdevit
27.09.2005, 22:14
ja sam samo izneo moje mishljenje,da ne treba ici na Kopaonik-NIKAKO... :mad:

Stevs
27.09.2005, 22:20
ja sam samo izneo moje mishljenje,da ne treba ici na Kopaonik-NIKAKO... :mad:


Otvoriš novu temu napljujes Kopaonik koliko hoćeš. Zato postoje sobe i teme ali očigledno na ovom forumu nema ko da moderiše ovakve poruke...

pop67
27.09.2005, 23:13
Druze to zadovoljstvo za 4 meseca ce te kostati odprilike ovako.
Krevet u sobicku ispod BACISTA sa 4 lezaja 10E dnevno,a to je 10x300=300x4=1200+sezonski ski pass 650E +malo hranice(2 obroka dnevno)15x30=450x4=1400 i da nista drugo ne kupujes to ti je 3250E.To bi bilo za 45%vise para nego na bilo kojoj drugoj planini.Lepo,ali ne daj se uplasiti,to je samo lova.

POZDRAV

stekan
28.09.2005, 09:04
Pope, da li se to salis za 650E za sezonski pass :( ? Ja sam nekoliko eura manje platio za porodicni sezonski pass (2 x odrasli + 2 x djeca) na Gerlitzenu (Austrija) prosle godine. Bilo mi je to jeftinije nego dva puta sestodnevni (januar i mart).

valdevit
28.09.2005, 09:24
kazem ja,Kopaonik smrdi! :eek:

Lord of Sircha
28.09.2005, 12:01
imam dzaba ski pass
pa me samo zanima gde bih mogao da spustim kosti uvece od skijanja jer me ne zanima ama bas nikakvi propratni sadzaj cak bi mi i klopu slali od kuce posto sam iz kraljeva samo negde gde ima normalan lezaj i kupatilo i da ne duva promaja nemam nesto kinte ali sam fanatik za te dve moje najlepse daske
Pozdrav za BRR

pop67
29.09.2005, 00:17
Pope, da li se to salis za 650E za sezonski pass :( ? Ja sam nekoliko eura manje platio za porodicni sezonski pass (2 x odrasli + 2 x djeca) na Gerlitzenu (Austrija) prosle godine. Bilo mi je to jeftinije nego dva puta sestodnevni (januar i mart).
Stekane druze,gde da se salim,kamo lepe srece da je sala.PLJACKA BRE BRATE!!!!!!!!!!!!!

POZDRAV

amater
30.09.2005, 23:49
Racunica je jasna ili imas auto i nadjes malo dalje jeftiniji smestaj pa se provozas tamo vamo ili platis malo vise pa se ne vozas. Bez auta neces naci dobar smestaj za male pare. Ako imas los smestaj i lose vreme onda ces da poludis.

Zakljucak: nema zakljucka :)

do pisanja...

oddball
06.10.2005, 17:01
jeftin smestaj na kopu!?!?! buahahahahaaa...
izvini sto sam se onesvestio od smeha, ali kop je mesto gde se fenseri slikaju u kaficu pored skija samo da bi rekli da su bili na zimovanju. to je i nabilo cene. najveci shit od smestaja je ove zime u februaru kostao (ono sto sam ja uspeo da nadjem a trazio sam) skoro 12.000 din po osobi! !!!12.000!!! a toliko me je kostao polupansion u bugarskoj u hotelu sa 3*! pa ti vidi. pritom su planine vece za 1km, staze mnooogooo duze i sto je najvaznije sredjuju se nekoliko puta dnevno.

CrazyKong
07.10.2005, 10:00
Ja sam prosle godine pri kraju sezone spavao par puta u Jugobanci i nije bilo nesto skupo... PP oko 800 din. ako se dobor secam. Sad, hotel je star i prilicno ruiniran, tako da ne bih vodio zenu i dete, ali je topao i korektno cist tako da se prespava noc dve uopste nije los, pogotovu uzimajuci u obzir dobru poziciju na skijalistu.
Ako covek vec resi da ide na Kopaonik, mislim da ovo bolje resenje nego spavati privatno pa kolima dolaziti na skijanje.
Moj drugi favorit je Srebrnac, jeste da je daleko od svega ali mu je i cena odmerena prema tome, a u sustini je ski in-ski out hotel.

Lord of Sircha
07.10.2005, 12:38
hvala Crazy
bas si konstruktivan :)

Misko
07.10.2005, 16:41
Pope, da li se to salis za 650E za sezonski pass :( ? Ja sam nekoliko eura manje platio za porodicni sezonski pass (2 x odrasli + 2 x djeca) na Gerlitzenu (Austrija) prosle godine. Bilo mi je to jeftinije nego dva puta sestodnevni (januar i mart).


Da ali fora je sto se kod nas uzima sezonski na indijansku varijantu, do sada mozda se nesto skoro promenilo iliti ja idem od 1-7 pa 8-15 Pera pa tako za sva 3 meseca i onda ispadne "jeftino" to 650e, a mislim da nije 650 nego oko 350

duleKG
07.10.2005, 21:53
za ovu godinu je kragujevacko odmaraliste, prosle sezone je bilo 120e 7 punih pansiona, znaci ove godine je sredjivan nesto mada uopste nije bio los , hrana ok mada moze malo da se pojaca, ima neka fora preko faxa prosle godine je bila nesto oko 7000din :)) pozicija ne moze da bude bolja nikako od Centra (Pancica) minut peske, stvarno je strava pa vi vidite

wlad
08.10.2005, 00:48
A cemu sluzi pun pansion ako skijas?

duleKG
08.10.2005, 03:55
a sta ako nedaj boze padnes ili mrzi te , ili uhvatis nesto uvece pa radis celu noc .... uglavnom za manje pare ne mozes da nadjes sigurnu na vrhovima , a lokacija je extra

Stevs
08.10.2005, 13:43
Kad dođem sa skijanja pojeo bih i skije i štapove :), a kragujevačko odmaralište je uvek imalo blago rečeno shit hranu tako da ako neko i ode tamo neka spremi kintu za dosta dodatne hrane

Po meni najbolji smeštaj nude JAT apartmani gde je uvek kraj januara i početak februara oko 90E po osobi u četvorokrevetnim apartmanima. Ako nekog mrzi da nosi hranu polupansion je 10€ dnevno što mu dođe znači ukupno 160€ za sedam dana. Sve u svemu JAT apartamni su potpuno isti Konacima samo su o mnogo boljem stanju, čisti, topli i odmah pokraj staze...

stojke
08.10.2005, 16:07
Ма најбољи је Ртањ. Без размишљања. Последње две године сам био тамо за мање од 7500 са све превозом и 7 полупансиона. Смештај пристојан, на одличној је локацији, клопа супер(има и репете). Па ви после прозивајте ЕТФ-овце(и остале студенте технике), ми имамо попуст а за остале је мало више(мада опет по мени јефтиније него на другим местима).

duleKG
08.10.2005, 17:51
moram da vidim sada koliko je u Rtnju a koliko u kragujevackom u sustini je sve jedno samo da je pristojna cena

oddball
09.10.2005, 13:41
stojke,
javi cene smestaja za nas bez popusta (i koliko je ski pass?)

stojke
09.10.2005, 15:50
Мораћу да проверим за тачне цене ( што ће вероватно да потраје ако нисам бацио папир са ценама ), али прошле године су се цене кретале од 9 до 20 евра на дан, у зависности од тога да ли хоћеш најсоцијалнију варијанту са по осам до десет људи у соби или двокреветну собу. За ски-пас немам појма, али ове године ће сигурно бити скупљи него прошле због нових жичара.

duleKG
09.10.2005, 16:32
ne bi valjalo da bude skuplji tek onda nece niko da se skija
mislim da je prosle godine skoro 80e dosta para
ne verujem da ce zbog zicara da poskupi mada ko zna

Tek-FLo_abc
13.11.2005, 04:08
dobro jeste da je tema najjeftiniji smestaj na kopaoniku i jeste da je od nekih sta znam pedesetak postova njih otprilike dvoje troje odgovorilo na temu ali nema veze mene zanima konkretno gde mogu da prodjem sa popustom na smestaj moze i vikendica imam klub extremnih sportova i ostacu otprilike mesec dana na kopaoniku pa ako neko zna neko mesto de daju popuste na klubove ili zbog toga sto cu malo visse da ostanem nek pise(kragujevac je u pitanju)...:cool:

yt7sif
15.11.2005, 09:29
jel ima neka mogucnost da se dodje do jeftinijeg ski pasa na kopu????