Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Ski pas na Kopaoniku

  1. #1

    Podrazumevano Ski pas na Kopaoniku

    Zelela bih da mi neko odgovori kako sada stvari stoje sa ski pasom.Ja idem u nedelju a ne znam vredi li uzimati nedeljni ako ne rade sve zice? Da li treba slika? Moze li se odrasla osoba svercovati na deciji ski pas, neko je spominjao da niko to ne proverava?Da li je zaista tako? Kako se kupuje deciji ski pas( mora li u prisustvu deteta)? Vredi li rizikovati, neko je spominjao da nema razlike prilikom ocitavanja ski pasa? Isplati li se dnevni ski pas?

  2. #2
    Junior Member nesco avatar
    Datum registracije
    21.03.2005
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Ne treba da nosis sliku,jer za sedmodnevni ski pas ti treba slika ali te oni slikaju na licu mesta sa nekim instaliranim digitalnim fotoaparatom.
    Pogledaj vremensku prognozu za sledece dane ako je ispod 5 stepeni kupi sedmodnevni. Ako mozes da kupis deciji kupi, jer niko ne proverava.
    Sretno skijanje, cao

  3. #3
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Opet ponavljam bio sam prisutan kada su momku oduzeli ski pass jer je koristio deciji. Čini mi se da uređaj za očitavanje ski pass-a drugačije zasija kada prođe neko sa dečijim i tako lako uoče da li neko pokušava da na taj način vara.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas