Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 21

Tema: Vasa iskustava sa privatnim smestajem na kopu

  1. #11

    Podrazumevano

    ja idem godinama u AS i mogu reci da je odlicno, apartmani su super, klopa takodje. jeste malo zajeb sto je daleko od centra, ali nije toliki problem jer prevoze mini-kombijem do staze tokom dana besplatno, a uvece se placa (ne znam koliko).
    pozdrav!

  2. #12

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ozzie Pogledati poruku
    Nema potrebe da juris po netu,poslacu ti broj broj bakice na PM,pa ti zovi.
    Cao Ozzie, molim te baci i meni PM sa brojem bakice.

    Preko potrebno, thx!

  3. #13

    Podrazumevano

    Smestaj u kucama u vikend naselju je oko 7-8e po krevetu, cela kuca za 5,6 ljudi bude nesto jeftinija kada se sabere. To su neke prosecne cene, variraju naravno u zavisnosti od kvaliteta. Prevoz je zadnjih par godina 1e. Sve u svemu, kada se sabere izgubljeno vreme, cimanje...isplati se dati koji evro vise i biti u centru. Par puta mi se desilo, posle mecave, da se kolima ne moze izaci iz naselja do centra. Gore lepo vreme, ljudi skijaju a ti cekas da ociste put...

  4. #14

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od donthinktwice Pogledati poruku
    Par puta mi se desilo, posle mecave, da se kolima ne moze izaci iz naselja do centra. Gore lepo vreme, ljudi skijaju a ti cekas da ociste put...
    Kad ti se to desilo?

  5. #15

    Podrazumevano

    Desilo mi se nekoliko puta zadnjih godina. Obicno sam gore za novu godinu ili/i u februaru.

  6. #16

    Podrazumevano

    MOgu li i ja da dobijem bakutin telefon jer planiram da zapalim na neki vikend na Kop.

  7. #17

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od donthinktwice Pogledati poruku
    Smestaj u kucama u vikend naselju je oko 7-8e po krevetu, cela kuca za 5,6 ljudi bude nesto jeftinija kada se sabere. To su neke prosecne cene, variraju naravno u zavisnosti od kvaliteta. Prevoz je zadnjih par godina 1e. Sve u svemu, kada se sabere izgubljeno vreme, cimanje...
    Citirati Originalno postavljeno od aaaaaa Pogledati poruku
    Dakle kako je Ozzie rekao Konaci app (jan07) 1+0 3300x7 ~ 290€ -10% = 260€ u kuci kod Granda. Nije lose...
    Dakle sada za dvoje 8*2 ~120€ plus 14€ za prevoz ustedi se 100€ a to i nije tako malo. E sada kakvo je cimanje to je pitanje

    @ozzie Ona kuca bas deluje primamljivo samo zvao sam dva puta i bilo je ne dostupno? Mozda nisam izabrao dobar termin...

  8. #18

    Podrazumevano

    Pa vidi, ja vec godinama idem bas u vikend naselje, ali ne zbog ustede u novcu. Kazem ti da mislim da se isplati dati tu razliku i uci skijama u sobu i obrnuto. Razlog iz kog idem dole je da uvek ima mesta (osim termin za novu godinu kada moze da se desi da bude problem). Znaci bukvalno proveris prognozu, sneg, sedas u kola i palis. Bez rizika. Smestaj u kucama u centru (oko granda) moras obicno rezervisati i kaparisati nekad i dva, tri meseca unapred, a onda si rob tog termina i moze ti se desiti ovakva situacija sa snegom.

  9. #19

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od donthinktwice Pogledati poruku
    Razlog iz kog idem dole je da uvek ima mesta (osim termin za novu godinu kada moze da se desi da bude problem). Znaci bukvalno proveris prognozu, sneg, sedas u kola i palis.
    Kao ti prolazis sa cenom?
    Da li koristis onaj prevoz kombijem do staza?
    Gde treba traziti kuce u tom naseljeu?
    Kakva su iskustva sa viken naseljem ima li prodavnica, kafica, mozda restorana?

    Hristos se rodi!

  10. #20

    Podrazumevano

    Ima prodavnica kod restorana Komita. Komitu ne mozes promasiti. Najbolje da se u njoj (prodavnici) i raspitas za smestaj. Kombi ne koristim jer idem kolima. Ima i neki kafic-diskoteka dole...cini mi se da se Trezor zove...
    A imas i ovde na sajtu ponudu kuca u vikend naselju, ako neces da se cimas kad stignes, mada je to verovatno skuplje.
    Izmenio/la donthinktwice; 08.01.2007 u 14:18.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas