Rezultati 1 do 10 od 24

Tema: Jahorina-Kopaonik

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Podrazumevano

    Moram reci da su poslednje dve godine staze na Jahorini dosta dobro popeglane ali ako se uzme u obzir da je od 84 do 92 bila opeglana kompletna povrsina a ne samo 2 gaza ratraka onda se odrzavaju ...

    Na Kopu nisam u prethodne 3 godine video ratrak koji pegla stazu. Video sam ih pored staze i kafica kako majstori locu ali nikad da peglaju. Jos nesto koje staze imas na Kopu - Belu reku koja 85% vremena ne radi, Gobelju koja je zatvorena zbog takmicenja i raznih treninga 65% vremena, Crnu duboku koja dok nisu uradili novu zicu nije imala ni zicu (imala onaj tanjir sto otkine noge), Krcmar koji ne radi, Strugu koja ne radi, Ledenice koje nemaju upotrebnu dozvolu za zicu pa se smoris kao zmaj dok se izvuces, Gvozdac koji odskijas levom nogom za 5 min

    Ah da zaboravih, Centar, Karaman, mali Karaman, Suncanu dolinu, crvenu duboku gde moras da veslas kao lud, ili mozda Marine vode i Knezevske bare - nazalost po meni ovo nisu staze vec brdasca za ucenje skijanja.

    Sve u svemu stigli smo do toga da Kop ima 2 staze - Crnu duboku i ponekad jednu od ostalih.

  2. #2

    Podrazumevano

    Evo i nas penzionera da damo doprinos diskusiji ). @Hurmiza, sve je tacno sto si rekao za staze na Kopu, ali se ponekad zalomi dobro skijanje, pretezno u martu i to kad je losije vreme, a uprava se zajebe pa pusti Duboku tanjir. A onda nam motorne sanke ulete u hladnjak na putu iznad vojske! Na Jahorinu sam prestao da idem jer svake godine od kamenja i ulja koje curi niz korpe moram da menjam opremu, a to od penzije, priznacete, nije lako. Da ne govorim o guzvi i raspomamljenim lokalnim "takmicarima" koji kroz Suncanu dolinu voze spust. Prema tome, svi ste u pravu, ali Boze zdravlja, videcemo sta nudi Sestrijere ove godine.

    "Glavu (lobanju) gore, penzioneri"

  3. #3
    Member stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    60
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    Bajastrašni, čisti ali me interesuje gdje vi preko 80 godina starosti nabavljate ski štake. Čuo sam da su one karbonske mnogo bolje.

    Takođe, da li je istina da i njegovateljice moraju skijati iza vas?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas