Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Utisci sa skijanja sezone 2006/2007

  1. #11
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bajastrasni Pogledati poruku
    Stevs, evo ti predlog za sajt: mozda da napravis neku reportazu ili bar vest o GSS. Ljudi stvarno rade krvav posao, cuvaju nam glavu tamo, spavaju njih 20 u jednoj sobi u potkrovlju, rade za ski pas i hranu. A dok ne zagusti i ne setimo se da postoje. Evo priznajem, ja prvi nisam pomisljao na njih dok mi nisu zatrebali.
    Čuo sam se sa par ljudi iz GSS-a i svi su mi obećali neki text ali nikako da mi pošalju.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  2. #12

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SpongeBob Pogledati poruku
    Kog uzivanja? ljudi se ubijaju od posla i nemaju oni puno vremena za uzivanje.
    Imaju dosta posla, pogotovu usred sezone, i svaki dan ima bar po 2 intervencije u proseku. Stim sto mozes da prodje smena i da konkretno nemas ni jednu povredu, a mozes da imas i po 3 u istom danu.
    Nisu placeni, spavaju u malom i "smrdljivom" S-u, i skoro da se nikad ne naskijaju u smeni, pogotovu kad rade reon Pancic-KGB.
    Dobar posao odradjuju i sto je najgore odgovoran, a tesko je biti odgovoran kad nisi placen.
    S druge strane nije bas tacno da nema i svetle strane medalje i da nema pojedinih uzivanja (npr. efekat GSS jakne na zensku celjad uvece u Nasoj Kuci ili Ski Skoli ).

  3. #13

    Podrazumevano

    Slike "GSS u akciji!" su postavljene u galeriji fotografija. Jos jednom sve pohvale Tomi i Andriji, a naravno i Manchi i Blasku za sanke, odnosno kola. Svaka cast momci!

  4. #14

    Podrazumevano

    ja se danas vratio sa kopa,duboka2 radi sjajno za duboku1 ne verujem da ce je skoro zavrsiti,na pancicu ima leda za izvoz u nizim delovima ima vise snega,svih 6 dana przilo je sunce ,krcmar pustali po jednom dnevno valjda ga testiraju

    sve u svemu nije bilo lose
    ski rules


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas