Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 36

Tema: Zabava Kopaonik

  1. #1

    Podrazumevano Zabava Kopaonik

    Zdravo

    Jas sam iz Makedonije,i ichi chu na Kopaoniku na skijanje.Gde mogu dobite informacije za zabavni zivot, kafiche diskoteke,kakve su cene za kafe,piche....,

    Hvala puno

    Pozdrav

  2. #2

    Smile Zabava na Kopaoniku

    Ima puno dobrih mesta na Kopu, caffe Exit, diskoteka Escape, caffe Cortina sa zivom muzikom. Cene su prihvatljive , pivo od 150 din, sok od 120, kafa 130, caj od 90 dinara, kolaci u poslasticari od 180 din itd.

  3. #3

    Podrazumevano

    Ima li neko pojma kako je u Planinarski dom Rtanj?

  4. #4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tanja
    Ima li neko pojma kako je u Planinarski dom Rtanj?
    sto se cena pica i hrane tice u p.d. Rtanj ti je skoro sve jeftino . Tako da ako tamo odes neces pogresiti
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  5. #5

    Podrazumevano

    Tanja kad dolazis na KOp
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  6. #6

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    sto se cena pica i hrane tice u p.d. Rtanj ti je skoro sve jeftino . Tako da ako tamo odes neces pogresiti
    Kakav je smestaj tamo,dali e na ski terenama??

  7. #7

    Podrazumevano

    Rtanje je na sred staze, ustvari mora malo da skrenes sa staze da bi dosla do njega .
    Po meni je to najbolji odnos ulozenog i dobijenog....atmosfera je super, bar je bila pre 3 godine kada sam zadnji put bio, posto su sve mladi ljudi...
    Hrana je bila malo tanja, pa sam stajao po dva puta u red , postoji kafanica u kojoj se sluzi cuveni pasulj i kupus
    Ne znam ko sad tacno drzi taj objekat (vlajda studenti tehnike ili tako nesto) i da li uopste moze da se ide u njega ako nisi iz te organizacije.

  8. #8

    Podrazumevano

    Ako si student ili nastavno osoblje Beogradskog univerziteta (da li celog ili samo tehnikickih fakulteta, nisam siguran), postoji narocit popust tako da je za njih smestaj takoreci bagatelan. Za sve ostale (ukljucujuci i mene) Rtanj je otvoren po komercijalnim cenama koje su prihvatljive. Problem je sto su sobe nejednakog komfora, tako da ima dvokrevetnih sa kupatilom i WC-om i osmokrevetnih sa kupatilom na spratu.
    Nalazi se na stazama, tako da pristup zicarama nije nikakav problem, ali (ako se dolazi redovnom linijom) moze da bude problem transfer od Konaka do doma i natrag.

  9. #9

    Podrazumevano

    u rtanj sada moze da ode ko hoce i kako hoce,kao sto rece crazy kong sve sobe nisu u istom stanju,npr. imas 7 krevetnu sobu u 15m2, a imas i lepu dvokrvetnu ili apartman .okacija je super ali ako slucajno ne radi mali karaman nemas gde drugde (osim skije na ledja pa pesaka)
    ski rules


  10. #10

    Podrazumevano

    Cene su kao u Beogradu. Nocni zivot okay,uglavnom domaca muzika. Pila sam vino..mala flasica od 200-300 dinara . mada mi se cini da je nocni zivot mnogo losiji nego proslih godina. U rtnju je sve jeftino.caj je 30 din. Kuvano vino 80 din a krofna 30 din-smesno!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas