Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Kako stici do Kopaonika??

  1. #1
    Junior Member nikola_pg avatar
    Datum registracije
    13.01.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Godina
    38
    Poruke
    2

    Podrazumevano Kako stici do Kopaonika??

    Da li neko moze da mi kaze kako i cime da odem na Kopaonik??(naravno krecem i podgorice)
    Kako sam saznao od autobuske stanice ovdje u Podgorici, najbliza stanica kop-u je Raska sto je malo daleko, zar ne?... Da li mi neko moze reci kako da stignem do kop-a ako bi se odlucio da krenem ka toj planini??
    Unaprijed hvala, i ako bi neko mogao da mi brzo odgovori...

  2. #2
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    raspitaj se malo bolje, trebalo bi da ima autobus koji ide skroz do centra. ako ne, mnogi autobusi koji idu skroz do skijališta (centra) moraju da prođu kroz Rašku.
    autobus prevoznika Jugoprevoz Raška kreće iz Beograda u 07:00 i stiže na Kopaonik u 12:15, a staje i u Raškoj. Kada je tačno tamo, ne znam, recimo da je nekih sat i po do dva ranije. baci pogled na red vožnje na bas.co.yu
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  3. #3

    Podrazumevano

    Pod jedan, pogrešnu si temu odabrao (Ski Centri > Crna Gora), pre si trebao Kopaonik .

    Pod dva, da ti ipak odgovorim , ako ne ideš svojim kolima, a ideš kao što kažeš iz PG, onda zaista nemaš direktnu autobusku liniju. Ali to nije problem, idi PG-Raška autobusom a odatle možeš taksijem do Kopaonika, ne sećam se tačno cene, ali cena nije velika. Druga kombinacija je da umesto taksija "hvataš" u Raškoj autobus do Kopa..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas