Rezultati 1 do 9 od 9

Tema: Kako do Kop-a i nazad???

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1
    Junior Member nikola_pg avatar
    Datum registracije
    13.01.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Godina
    38
    Poruke
    2

    Podrazumevano Kako do Kop-a i nazad???

    Da li neko moze da mi kaze kako i cime da odem na Kopaonik??(naravno krecem i podgorice)
    Kako sam saznao od autobuske stanice ovdje u Podgorici, najbliza stanica kop-u je Raska sto je malo daleko, zar ne?... Da li mi neko moze reci kako da stignem do kop-a ako bi se odlucio da krenem ka toj planini i naravno kako se vratiti??
    Unaprijed hvala, i ako bi neko mogao da mi brzo odgovori...

  2. #2
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    raspitaj se malo bolje, trebalo bi da ima autobus koji ide skroz do centra. ako ne, mnogi autobusi koji idu skroz do skijališta (centra) moraju da prođu kroz Rašku.
    autobus prevoznika Jugoprevoz Raška kreće iz Beograda u 07:00 i stiže na Kopaonik u 12:15, a staje i u Raškoj. Kada je tačno tamo, ne znam, recimo da je nekih sat i po do dva ranije. baci pogled na red vožnje na bas.co.yu
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  3. #3

    Podrazumevano

    Nije Raska tako daleko, treba jedno 45 minuta lokalnim busom do Kopaonika. Cak i iz Beograda kada se ide preseda se u Raskoj. Krenes u ponoc iz Beograda, stignes u pet ujutru u Rasku i cekas prvi jutarnji autobus jedno sat vremena i stignes svez i odmoran na Kopaonik.

  4. #4

    Podrazumevano

    . Samo što je prilično lakše iz BGa ako uhvatiš direktnu liniju BG-Kop .

    Za Podgoricu sam odgovorio čoveku u drugom threadu koji je greškom započeo pod Crna Gora...

  5. #5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    . Samo što je prilično lakše iz BGa ako uhvatiš direktnu liniju BG-Kop .
    Jeste lakse ali gubis celi dan za skijanje....sto nije bas zgodno ako ides na kratko
    Nego daj malo detaljnije tu kombinaciju preko Raske kada se putuje nocu. Koji prevoznik kada krece autobus iz BG, koji bus iz Raske za Kop, kada ?
    Kako nazad ?

  6. #6
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    ma imas iz raske i taksije. ako vas je vise, ne ispadne puno. znam iz iskustva..

  7. #7

    Podrazumevano

    U principu, postoje dva jutarnja (oko 7 h ) direktno za Kop - jedan preko Krusevca drugi preko Raske. Sledeca je Lasta u 8.45 koja saobraca samo u sezoni i to je jedini normalan bus do tamo. Oko podne bi trebalo da ima jos jedan preko Raske pravo za Kop, i to bi otprilike bilo to, s tim da u 14 ima jedan za Kosovsku Mitrovicu, pa ko hoce da preseda u Raskoj, moze njim. Sve su to varijante koje podrazumevaju gubitak jednog dana u putu, kao sto rece Crazykong, ili bar pola dana.
    Jedina nocna varijanta, koju sam gore opisao, jeste iz Beograda u ponoc, pa presedanje u Raskoj (u bus ili taxi), sto mogu da preporucim samo mladjim entuzijastima. Ceka se prvi jutarnji koji vozi radnike iz Raske gore na planinu. Ili taxijem. Svi preko Raske su busevi prevoznika iz Raske, a preko Krusevca prevoznika iz Krusevca (jel bese Jugprevoz ili tako nesto), osim one jedne Laste. Znaci to se lako pamti. Napominjem da govorim samo o redovnim linijama.
    Povratak zna se - Lasta u pola dva, s tim sto uvek kasni, rascanski nesto malo kasnije i krusevacki jos malo kasnije.
    Izmenio/la plageton; 18.01.2007 u 18:30.

  8. #8
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    taj radnicki bus iz raske krece oko 6, pola sedam i ide preko Rudnice naravno. treba mu jedno 45 minuta, malo jace mozda.

    ako kreces u ponoc iz bga uhvatis ceo dan za skijanje ako si na nekom dopingu!

    ma kad volis skijanje sve se moze!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas