Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 23 od 23

Tema: Nova zicara - nova tema

  1. #21

    Podrazumevano

    Zao mi je sto moram da ti protuvurecim Stevs, ali bez novca nema kvalitetnih kadrova! Ni u jednoj oblasti, ni u jednoj zemlji.

  2. #22

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    E sad da ti kazem nesto malo stvarnosti o novoj zicari cuvenom cetvorosedu austriJske proizvodnje. Kao prvo jos uvek nije tehnicki primeljena, pre 20tak dana je pola sata isla unazad!, a pre tri dana se desinhronizovala traka za ubrzavanje i sajla, zicara uzasno sporo radi sto je jos jedan dokaz da nesto nije u redu. Brukanje FODa na taj nacin je neumesno jer njihova zicare Duboka II, a i Krcmar su radile i rade proteklih 12-13 godina. Ne tvrdim da prave bolje zicare ali nema razloga da se bilo ko iz nase industrije na taj nacin srozava jer je netacno i diletantski tvrditi da nasa iondustrija nema kadrove i sposobnost za takve poduhvate. Ona jedino nema novca. U tome je najveci problem.
    Stevs odgovori mi samo na jedno pitanje ko je montirao cetvorosedeznicu karaman,i sam ces doci do zakljucka zbog cega zicara radi tako kako radi.
    Mislim da se zicara ne gradi u pet do dvanest nego se lepo pocne na vreme i sve bi bilo u redu,ajde mi ti reci ko je jos uspeo da izgradi zicaru za 3 meseca a pritom je uspeo i da je istestira i otkloni nedostatke. Ne mislim da su nasi inzenjeri glupi, daleko od toga, vec samo nemaju dovoljno iskustva.Verovatno da su montirali i nasu domacu cetvorosedeznicu imali bi istih problema ako ne i vecih(verovatno bi se gradila 2-3 godine).U svakom slucaju mislim da ce sledece godine sve poceti da grade ranije i da ce za pocetak ski sezone sve biti uredu i da ce im ovo novo iskustvo u mnogome pomoci da se usavrse u izgradnji zicara.

  3. #23
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od kobra
    Stevs odgovori mi samo na jedno pitanje ko je montirao cetvorosedeznicu karaman,i sam ces doci do zakljucka zbog cega zicara radi tako kako radi.
    Mislim da se zicara ne gradi u pet do dvanest nego se lepo pocne na vreme i sve bi bilo u redu,ajde mi ti reci ko je jos uspeo da izgradi zicaru za 3 meseca a pritom je uspeo i da je istestira i otkloni nedostatke. Ne mislim da su nasi inzenjeri glupi, daleko od toga, vec samo nemaju dovoljno iskustva.Verovatno da su montirali i nasu domacu cetvorosedeznicu imali bi istih problema ako ne i vecih(verovatno bi se gradila 2-3 godine).U svakom slucaju mislim da ce sledece godine sve poceti da grade ranije i da ce za pocetak ski sezone sve biti uredu i da ce im ovo novo iskustvo u mnogome pomoci da se usavrse u izgradnji zicara.
    Sam si sebe demantovao u istoj poruci tj. dao i pitanje i odgovor btw: Salu na stranu nova zica je samo lepa na oko i verujem da ce tek sledece sezone biti u pristojnom stanju. I dalje se ne slazem da bi da je RTB Bor radio celu zicu losija bila uradjena od ove trenutno i dalje tvrdim da bi jednako dobro odradili posao. Oko rokova se slazem i za to nije kriv niko drugi do Genexa. Ja opet ponavljam jedva cekam da se ceo centar privatizuje i da kvalitetni ljudi, ljudi koji vole Kopaonik pocnu da upravljaju tom planinom, a oni kojma je novac na prvom mestu zauvek sidju u ravnicu.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas