Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 17 od 17

Tema: Kopaonik 2004/2005

  1. #11

    Podrazumevano

    Da li neko zna cene u "Runolistu" za Novu godinu (nema na sajtu)?

  2. #12

    Podrazumevano Vila "Runolist"

    4-krevertni apartman je 80€ dnevno (najam apartmana), a ostali veliki apartmani (4-7 kreveta) su oko 30€ (polupansion dnevno po coveku).

  3. #13

    Podrazumevano

    Idem na Kop od 01.12.04. do 08.12.04. cim se vratim prenosim info sta sam saznao i da li ima smestaj, gde, koliko i kakav i nadam se kakvo je bilo skijanje. Padaj sneze padaj.

    Bice i slika.

    Pozdrav

    V

  4. #14

    Podrazumevano

    Da li neko zna gde se nalazi naselje "Čajetinska česma" i da li je moguće vratiti se na skijama iz "Konaka"? Što više detalja, to bolje!
    Hvala

  5. #15

    Podrazumevano naselje Cajetinska cesma

    Naselje Cajetinska cesma je ispod naselja Treska, na putu ka Rudnici. Dakle, kad stignes do Treske (10-15 minuta kolima od Konaka), treba jos oko 5-6-7 minuta (kolima) do ovog naselje. Ono se proteze duz puta ka Rudnici, tako da nije beznacajna razlika u udaljenosti pocetka/kraja naselja od Konaka. A sto se tice vracanja skijama do naselja: ako ciste asfaltni put i posole ga ili sipaju rizlu, mislim da se ne moze doskijati do naselja.

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    03.01.2005
    Lokacija
    samo gledaj.tamo.mozes li da osetis svu lepotu ovog sveta?
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    ja sam bila dve godine u 'as'-u, hotel je potpuno okej, cene pristupacne, voze te do centra kombijem...
    sta da kazem, ici cu i ove sezone :!:

  7. #17

    Podrazumevano

    Ja sam bio smesten u vili Kostic i mogu da kazem da sam u potpunostiu zadovoljan uslugom, smestajem, hranom i ljunaznoscu domacina. Toplo preporucujem svima da posete Bojana i Branku Kostic koje ovim putem i pozdravljam.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas