Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 17

Tema: Kopaonik 2004/2005

  1. #1

    Podrazumevano Kopaonik 2004/2005

    Kakav je kop ove sezone,kakav je smestaj.Jesu li cene previsoke, da li je usluga dobra i naravno kakav je bio provod.
    Jednom recju da li Kop zasluzuje da se poseti i ove godine

  2. #2

    Podrazumevano

    Da li neko zna neku proverenu i pre svega sigurnu varijantu za privatni smestaj na Kopu jer su nove cene, posebno za Novu god. bas visoke?
    Takođe me interesuje koliko je naselje Treska u minutima udaljeno od Konaka?

  3. #3
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iskra
    Da li neko zna neku proverenu i pre svega sigurnu varijantu za privatni smestaj na Kopu jer su nove cene, posebno za Novu god. bas visoke?
    Takođe me interesuje koliko je naselje Treska u minutima udaljeno od Konaka?
    Tamo nemoj da ideš ako ne ideš svojim autom. Koliko je udaljeno u minutima je relativan pojam posebno s'obzirom na vremenske prilike. Računaj nekih 15tak minuta vožnje po zatrpanom putu (naravno zavisno i od položaja u samom vikend naselju).

    PS: Taxi je prošle godine bio verovali ili ne 300-400 dinara (Vikend naselje - Konaci).
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  4. #4

    Podrazumevano

    Zna li iko kada ce biti pustena u rad staza 21. KRCMAR?Evo vec je peta godina kako staza nije u funkciji...a ta staza je zapravo najveci ponos Kopaonika(dugacka,crveno-crna staza sa medjustanicom..) koja je svojom ljepotom godinama mamila kako strane tako i nase turiste.Toliko sam zaludjen ovom stazom da smo drug i ja 2002. pokusali da preskocimo ogradu i na njoj smucamo(Iako se na njoj nalaze kasetne bombe) medjutim uspjeli smo u zadnjem trenutku da se urazumimo i obuzdamo svoje emocije shvatajuci kakve bi nas (ne)prilike mogle zahvatiti...Ako ima iko kakav info ili svoj neobican dozivljaj na ovoj stazi neka javi. Pozdrav Bojan21!!!

  5. #5

    Podrazumevano Smestaj u naselju Treska

    Naravno da je idealno otici tamo svojim kolima, ali cak i ako ih nemas, iz naselja postoje privatni mini busevi, koji voze do centra nekoliko puta dnevno. A sto se tice puta, ja verujem (nadam se) da ce ove godine biti redovno odrzavan, zbog policije kojoj je taj put neophodan.
    Ako se u naselju rentira kuca (preko oglasa), treba proveriti (ako je moguce :? ) u kom delu naselja je kuca. Ima delova do kojih se zimi jako tesko dolazi.

  6. #6

    Podrazumevano

    Hvala na informacijama! Da li neko možda zna neki web-site sa oglasima za privatan smeštaj na Kopu, i da li postoji neki naziv tog nepristupačnog dela Treske?

  7. #7

    Podrazumevano Smestaj u naselju Treska

    Koliko ja znam, nema posebnog naziva tog dela naselja, ali pogledaj prvo kakve cene imaju hotel "As" ili vila "Runolist" (oba su u naselju), koji imaju svoje mini buseve (o kojima sam pisala), a imas ih na ovom sajtu / smestaju ("As"), a "Runolist " http://www.villarunolist.com/. Probaj da se raspitas kod ljudi koji su iznajmljivali ranije kuce/sobe u naselju, oni ce mozda moci da ti preporuce neku pouzdano dobru kucu, mada se meni ovi hotelcici cine jako dobri, a mislim da su i cene su bile ok.

  8. #8
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano Re: Smestaj u naselju Treska

    Citirati Originalno postavljeno od Jeca
    Naravno da je idealno otici tamo svojim kolima, ali cak i ako ih nemas, iz naselja postoje privatni mini busevi, koji voze do centra nekoliko puta dnevno. A sto se tice puta, ja verujem (nadam se) da ce ove godine biti redovno odrzavan, zbog policije kojoj je taj put neophodan.
    Ako se u naselju rentira kuca (preko oglasa), treba proveriti (ako je moguce :? ) u kom delu naselja je kuca. Ima delova do kojih se zimi jako tesko dolazi.
    Da, postoje mini BUS-evi ali i to je još jedna otežavajuća okolnost jer idu samo u određeno vreme. Što se tiče puta deo do kraja naselja je potpuno asfaltiran, a onda ide 11km tucanika prema Rudnici. Put će biti sigurno prohodan do naselja jer delovi koji su bili loši prošlih godina su sad potpuno asfaltirani.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  9. #9

    Podrazumevano

    Info od prosle sezone: mini-bus hotela "As" ce, ukoliko si smesten u tom hotelu, doci po tebe do centra u dogovoreno vreme, a ako nisi smesten u hotelu, onda mogu da te pokupe u odredjeno vreme, kada redovno dolaze gore. Javite ako neko sazna da nije tako, da ne racunam na ovaj vid prevoza od kuce do staze
    Inace, od centra moze da se vrati u naselje i na skijama.

  10. #10

    Podrazumevano Da li misle da ociste krcmar(konacno)

    Godinama ga ciste!
    Ja sam cuo zilion razlicitih prica i razloga!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas