Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 18 od 18

Tema: Ski vikend skibusom?

  1. #11

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pedja5 Pogledati poruku
    Dobro je bar ste priznali da ste pocetnici. Treba tek da se borite da cena skipass-a bude niza za vase putnike. Niski ski klub www.skinis.org.yu organizuje akciju svi na sneg (vikendom na jedan dan) skoro 30 godina. Svi koji preko njih kupe skipass imaju popust 15%. Nije veliki popust, ali ga ima. Samo radite, jedino se rad na duge staze isplati.
    E sad nama je Kopaonik mnogo blizi i stigne se za 2,5 do 3 sata.
    Pa evo, neka onda ljudi organizuju prevoz do Nisa, a da ih mi ovde prihvatimo. skibus.co.sr neka da rucak, a mi dajemo popust . U ovih 6 sati puta od Beograda do Kopaonika se sigurno uklapamo u ovoj kombinaciji, cak mozemo da organizujemo i kratke sightseeing ture po Nisu ladno..
    There is only one chance to make first impression..
    http://www.serbiaski.com

  2. #12

    Podrazumevano

    Sto se tice ski passa bili smo u JP Skijalista Srbije u centrali u Genex kuli, i za sada sve sto daju je jedan ski pass na 50 kupljenih...To nam je porucio generalni direktor preko svojih podredjenih posto je navodno bio u guzvi...Trebalo bi da imamo sastanak sa njim u cetvrtak pa cemo videti. Mogli bi ljudi iz ski kluba Nis da nam kazu kako su izdejstvovali popust pa da i mi nesto probamo da sredimo. (ili ako moze nekako da se sredi da preko vas uplacujemo a da nas gore ceka ski pass, ili sta vec, bili bi vam zahvalni i mi a i nasi putnici)

  3. #13
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Da li se u buducnosti planira nesto slicno za Jahorinu?
    Space Shuttle Ski

  4. #14

    Podrazumevano Jahorina mozda...

    Odlazak na vikend na Jahorinu mozda mozemo organizovati. Razmisljacemo na temu... I ski-pass je jeftiniji i ljudi su mnogo kooperativniji pa mogu dati solidan popust na grupu.

    Na Kopu vikendi nadamo se vec krajem februara...

  5. #15
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Dragi forumasi,
    neophodno je u svakom poslu prelezati neke decije bolesti. Vec od sledece nedelje ide visoko turisticki autobus koji omogucava i komfor i vece brzine. Nadamo se da cete nam oprostiti na tom propustu prethodne nedelje. Svaku kritiku i predlog cemo sa zadovoljstvom primiti, a sve u cilju poboljsanja nase ponude.

    Jedino sto na zalost ne mozemo da vam obecamo, a probali smo i to, jeste da dobijete popust na ski-pass na organizovanu grupu. Gospoda iz Skijalista srbije nisu uopste spremna da nam izadju u susret i ljudima koji dolaze da se skijaju na jedan dan. Ne zele da priznaju cinjenicu da nije ove organizovane grupe oni taj dan te ski-passove ne bi ni prodali. Daju na 50 placenih tek jedan gratis, sto bi moglo znaciti da na pun autobus od 50 ljudi (ako se jos uz to uzme da su svi skijasi), tek vozac dobija gratis.

    Ovim Vas pozivam da potpisete peticiju koja na ovom forumu stoji, a koja se odnosi na cenu ski-passa, ali i tradicionalnu nekorektnost ove bahate i rigidne monopolisticke "javne" kuce prema svojim korisnicima.
    Sto se tice ski pasa, to nam je odavno jasno da nema popusta, zbog birokratije i korumpiranih kretena iz Skijalista Srbije, a SKI BUS je odlicna zamisao, samo u slucaju da ne ide vise onaj "KO TO TAMO PEVA", ja sam sa vama putovao u nedelju i nameravam to da radim jos nekoliko puta.

  6. #16
    Junior Member RATKO SX avatar
    Datum registracije
    19.12.2006
    Lokacija
    OBRENOVAC
    Godina
    34
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Ja mislim da je ovaj ski-bus cisto bacanje para!!!Prvo ne stizu pre devet,ma kojih devet,na stazi ce te biti oko 10:30h!!!autobus je krs ,sporo ide,a i za takve stvari se koristi mini-bus koji moze da primi do 15 putnika i ako ima vise zainteresovanih naravno vise mini - buseva!!!!!Pa sam ja dosao na ideju da lepo nadjem mini bus(i nasao sam ga)i da okupim 17 ljudi koji su ozbiljni skijasi,jer na jedan dan treba da idu oni koji zele da taj dan provedu na skijama ili boardu!!!!I na kraju racunica izadje da svaki covek treba da da 1200din i da ode na jedan tj. na kop....ali ponavljam to je mini-bus koji je brzi,bolji ,lepsi,i noviji od onog sto se ovde reklamira!!!!

    Pamet u glavu pa zasto da vas neko dere za dzabe kada sami mozete da nadjete bolje!!!Pozzzz.......

  7. #17

    Podrazumevano Vozi Misko...

    Kao sto smo rekli u prethodnim partiturama, prvi SkiBus je otisao u legendu..
    Od sada, tj. vec ove subote ce to biti vrhunski visokopodni turisticki autobusi (moguce da ce to biti i Lasta) koji pruzaju odlican komfor i razvijaju toliko pristojne brzine da vozac stojadina prosto poludi kad se nadje iza njih obzirom da tesko moze da ih pretekne.

    Od ove nedelje polazak je pomeren na 4:00, kako bi se stiglo na Kopaonik u 9:00 i bilo na stazi najkasnije u 9:15. Oni koji unapred uplate ski-pass izbegnuce i peripetiju oko kupovine istog. Dok se pripremaju i namestaju svoju opremu mi smo im ski-passeve vec doneli..

    A i cena je niza nego sto to nude ostali prevoznici...

    Pozzz.......

  8. #18
    Junior Member bmarke avatar
    Datum registracije
    07.11.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    45
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Kao sto smo rekli u prethodnim partiturama, prvi SkiBus je otisao u legendu..
    Od sada, tj. vec ove subote ce to biti vrhunski visokopodni turisticki autobusi (moguce da ce to biti i Lasta) koji pruzaju odlican komfor i razvijaju toliko pristojne brzine da vozac stojadina prosto poludi kad se nadje iza njih obzirom da tesko moze da ih pretekne.

    Od ove nedelje polazak je pomeren na 4:00, kako bi se stiglo na Kopaonik u 9:00 i bilo na stazi najkasnije u 9:15. Oni koji unapred uplate ski-pass izbegnuce i peripetiju oko kupovine istog. Dok se pripremaju i namestaju svoju opremu mi smo im ski-passeve vec doneli..

    A i cena je niza nego sto to nude ostali prevoznici...

    Pozzz.......
    Lepo je videti da se prilagodjavate uslovima i radite na unapredjenu usluga

    A sad malo

    Jedna naša agencija,koja je poznata po tome što drži velike kapacitete na Jahorini (ime ne navodim zbog reklame) organizuje od 15.02 do 18.02 ski vikend na Jahorini sa 3 noćenja u Bistrici i to

    POLAZAK: 07:00 h, parking Sava Centra
    POVRATAK: 16.00 h , parking hotela “ Bistrica”

    Mislim da to nije pošteno,jer prvog dana se stiže gore posle 13h, a poslednjeg te šutnu iz sobe već u 10h pa se ti snalazi...Praktično imaš 2.5 dana skijanja. Najbitnije je da su ti prodali 3 polupansiona i ski pas za 3 dana.

    Bar da malo izadju u susret potrebama ljudi sa ranijim polaskom, odnosno da pomere izlazak iz sobe za 14:30h naprimer, ionako im smeštajni kapaciteti zvrje prazni...
    SKI or DIE

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas