Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Vikend Smeštaj

  1. #1
    Junior Member ket avatar
    Datum registracije
    11.12.2005
    Lokacija
    Bg
    Godina
    47
    Poruke
    7

    Podrazumevano Vikend Smeštaj

    Zanima me kakva je varijanta vikendom za smeštaj na kopu.Krenuo bi u četvrtak,a ostao do nedelje,da li hoteli izdaju sobe,apartmane van aranžmana,ili ću morati da potražim nešto u privatnim kućama.Nadam se da neko ima iskustva sa ovakvim vidom odlaska na Kop!

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    12.12.2006
    Lokacija
    Bg
    Godina
    49
    Poruke
    3

    Podrazumevano vikend?

    Koliko vas ima za taj ski-vikend?

  3. #3

    Podrazumevano

    Ista stvar i mene zanima.

    Kakve su varijante zxa smestaj za vikend posto to skoro nigde ne moze da se nadje.

  4. #4

    Podrazumevano pristojan smestaj

    Moze li neko da preporuci,i napise br. telefona nekog smestaja na Kopaoniku?
    Apartman za dvoje sa sopstvenom kuhinjom i kupatilom?Blizu Konaka, a da nije neka ludacka cena?Postoji li sansa da se nesto nadje za 10-15 eura po osobi ili su to pusti snovi? Kakve su sanse da ce sredinom marta tj 17.3-24.3 biti snega na Kopu?

    Hvala, nadam se da ce neko odgovoriti

  5. #5
    Junior Member ket avatar
    Datum registracije
    11.12.2005
    Lokacija
    Bg
    Godina
    47
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Treba mi smestaj za 3 odraslih i jedno dete!Newskijac ako imas nesto da ponudis javi,moze i na private!

  6. #6

    Podrazumevano

    Ja idem svakog vikenda, smeštaj u srebrncu, cena 1400 din. noćenje sa doručkom.

  7. #7

    Podrazumevano

    A koliko je pp u srebrncu ?

  8. #8

    Podrazumevano

    A kako je u Srebrncu? Da li je socijala ili je lepo sredjeno?

  9. #9

    Podrazumevano

    restoran u srebrncu je prilično povoljan. Evo nekih cena koliko se sećam:
    10 ćevapa 280.- koka kola 45.- supe, čorbe 80.-
    ako se uzme kompletan ručak on košta 500.- i podrazumeva supu, glavno jelo u kome ima uvek dva jela ( na primer u porciji je šnicla sa povrćem i ćufte u sosu ) , hleb i kolač.
    Sobe su trokrevetne, tople, uredne, sa televizorom , kupatilo sa tuš kabinom.

  10. #10

    Podrazumevano

    Zvala sam Srebrenac I JAT-ove apartmane za 10.mart. U principu, ako nisu svi sedmodnevni aranzmani rasprodati, onda je moguce iznajmiti nesto na dan, dva. Ali moze samo da se rezervise na par dana pred dolazak!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas