Generalno, imam problem sa SkiBusom. Kao i par poznanika, prijatelja, onih koji su ishli sa njima i oni koji planiraju da idu....Cela pricha( znam iz iskustva i ne pricham napamet)zvuci odlicno, da ne kazem savrsheno.Bar tako izgleda na flajeru, ili netu, i dok ih ne pozovete. Problem je sa njima( e sad neko ce reci da je to generalno problem sa Srbijom/turizmom u Srbiji whatever) sto nista nije 100 %.
NPR :
Sve je ok , sve moze...za taj i taj datum ima mesta i sl.
Sledeci put kada zovete...pa kapaciteti su ovakvi, ili onakvi, problem je u tome i tome, iz ovog hotela su nam upravo javili, itd.
Treci put kada zovete ( vec vidno iznervirani i trazite druge opcije za odlazak na planinu) ili ce sve da bude ok ( uz manje ili vishe peripetija), ili treba da nastavite da trazite druge opcije...

Da skratim i da ne smaram, do 7 dana pred put uvek moze nesto da "iskrsne", sto sve moguce i nemoguce planove, kao i organizaciju necheg jednostavnog kao sto je ski-vikend, moze da pretvori u weltschmerz....znam da ne zavisi sve od ljudi iz organizacije SkiBus, ali situacija konstantnog stendbaj-a( koju koriste mnoge ozbiljne i velike turistichke agencije) je prilichan problem. I koliko je SkiBus zaista tur. agencija ne bih se bavio time.

Znam da je Srbija zemlja u kojoj uvek nesto moze da iskrsne, da je turizam na nivou trange-frange, da imamo jednu jedinu jeb. planinu na kojoj postoje uslovi za zimske sportove, ali stotinak nas na listi chekanja i dalje ima problem...