Rezultati 1 do 10 od 80

Tema: Ski Bus - utisci sa vikend skijanja

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Podrazumevano ne, ovo nije hejt post...

    Generalno, imam problem sa SkiBusom. Kao i par poznanika, prijatelja, onih koji su ishli sa njima i oni koji planiraju da idu....Cela pricha( znam iz iskustva i ne pricham napamet)zvuci odlicno, da ne kazem savrsheno.Bar tako izgleda na flajeru, ili netu, i dok ih ne pozovete. Problem je sa njima( e sad neko ce reci da je to generalno problem sa Srbijom/turizmom u Srbiji whatever) sto nista nije 100 %.
    NPR :
    Sve je ok , sve moze...za taj i taj datum ima mesta i sl.
    Sledeci put kada zovete...pa kapaciteti su ovakvi, ili onakvi, problem je u tome i tome, iz ovog hotela su nam upravo javili, itd.
    Treci put kada zovete ( vec vidno iznervirani i trazite druge opcije za odlazak na planinu) ili ce sve da bude ok ( uz manje ili vishe peripetija), ili treba da nastavite da trazite druge opcije...

    Da skratim i da ne smaram, do 7 dana pred put uvek moze nesto da "iskrsne", sto sve moguce i nemoguce planove, kao i organizaciju necheg jednostavnog kao sto je ski-vikend, moze da pretvori u weltschmerz....znam da ne zavisi sve od ljudi iz organizacije SkiBus, ali situacija konstantnog stendbaj-a( koju koriste mnoge ozbiljne i velike turistichke agencije) je prilichan problem. I koliko je SkiBus zaista tur. agencija ne bih se bavio time.

    Znam da je Srbija zemlja u kojoj uvek nesto moze da iskrsne, da je turizam na nivou trange-frange, da imamo jednu jedinu jeb. planinu na kojoj postoje uslovi za zimske sportove, ali stotinak nas na listi chekanja i dalje ima problem...
    Snowboarding iz A pain in DA ass !!!

  2. #2
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Generalno ski bus je nesto vrlo dobro sto radi kod nas, mislim da nema agencije koja radi takve ski vikende, i sa njima do sada nikad nisam imao nikakav problem. Samo napred momci

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas