Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 80

Tema: Ski Bus - utisci sa vikend skijanja

  1. #61

    Podrazumevano

    Jel zna neko pouzdano da mi kaže koja će biti cena dvodnevnog ski pass-a za ovaj vikend(8-9 decembar)?

  2. #62

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od starlighter Pogledati poruku
    Jel zna neko pouzdano da mi kaže koja će biti cena dvodnevnog ski pass-a za ovaj vikend(8-9 decembar)?
    http://www.infokop.net/novosti/na-ex...ki-pass-2.html

    ili mozda preciznije na

    http://www.skijalistasrbije.co.yu/skipass_kop.htm

  3. #63

    Podrazumevano Cena_Skipasa VS prosecan_srpski_skijas

    Kako stvari stoje gospoda iz JP SS su objavili cenu za skipas od 15. decembra, ali nisu naznacili sta je sa periodom do 15. decembra.

    Obavili smo razgovor sa njihovim predstavnikom i na nasu, a i na zalost svih korisnika njihovih usluga, dobili informaciju da su nove cene vec stupile na snagu, iako je zvanicno objavljeno da vaze od 15. decembra.


    Od dva zla izabrati manju: Na Expo-zimu ce skipas da se prodaje sa popustom od 10% i trebalo bi da ima mogucnost da se isti aktivira onog trenutka kada prvi put prodjete cekiranje na zici. Naravno od tog dana vam se odbrojava onoliko dana za koliko skipas vazi. Ovo mozda nije lose resenje za ski-vikende, jer niste u obavezi da im kazete datum, skipasevi vaze dva dana, a ima popust.. koliko toliki.. Od koga je dobro je...

  4. #64

    Podrazumevano

    Upravo sam zvao SS na kopaoniku.
    Zbog malog broja skijasa su pustili samo:
    Malo jezero
    Pancicev vrh
    Karaman greben
    Mali karaman - ski lift
    Marine vode
    Karaman
    Duboka II
    Masinac

    Sutra ocekuju da dodje vise skijasa - pa ako vise njih dodje - onda ce mozda pustiti jos nesto - ali generalno kaze ovo sto danas radi trebalo bi i sutra da radi.
    Na stazama ima 20cm dobro utabanog snega, sredjene su staze i ok je za skijanje.

    Ljudi - ajmo prijavite se za skibus - fali nas 10-tak da bi krenuli....

  5. #65

    Podrazumevano

    za kad je planiran sledeci odlazak na kop?

  6. #66

    Podrazumevano

    Bio sam na Kopaoniku za vikend 22 i 23.12 i imao sam dva savrsena skijaska dana.Prava fantazija.Sve pohvale za ekipu Skibusa i toplo ih preporucijem.Kako mi rekoshe ,neizvesno je za sledeca dva vikenda usled popunjenih kapaciteta smestaja zbog nove godine.Ali ipak treba da proverish sa njima

  7. #67

    Podrazumevano

    Prvi put sam isao sa Skibsuom, sigurno ne i poslednji. Organizacija je na 'nivou'. Polazak pre vremena, voznja autoputem, dolazak na vreme....Krajnje isplativo. Nisam bio smesten u Junioru tako da o hotelu ne mogu da diskutujem.

    Mislim da ce organizacija ski vikenda Jaorna-Bjelasnica biti bingo. pozz z drustvo iz coska. ska .ska...

  8. #68

    Podrazumevano Ski BUS-Stara Planina

    Jedno pitanje za ekipu SKI BUS-a, hoce organizovati vikend za Staru Planinu i kada? Ili eventualno Durmitor?

    Pozdrav

  9. #69

    Podrazumevano

    Vikend na Staroj Planini je planiran za 19. januar. Naravno zavisimo od snega i od Skijalista Srbije, pa ako staze budu sredjene idemo. Durmitor trenutno ne planiramo (mozda u martu), osim Kopa ici ce se na Staru Planinu, Jahorinu i Bjelasnicu. Ski-vikend na Kopaoniku se organizuje svake nedelje, a ostale destinacije 1 ili 2 puta mesecno.
    Pozdrav
    SkiBus

  10. #70

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nemanja Jakovljevic Pogledati poruku
    Upravo sam zvao SS na kopaoniku.
    Zbog malog broja skijasa su pustili samo:
    Malo jezero
    Pancicev vrh
    Karaman greben
    Mali karaman - ski lift
    Marine vode
    Karaman
    Duboka II
    Masinac

    Sutra ocekuju da dodje vise skijasa - pa ako vise njih dodje - onda ce mozda pustiti jos nesto - ali generalno kaze ovo sto danas radi trebalo bi i sutra da radi.
    Na stazama ima 20cm dobro utabanog snega, sredjene su staze i ok je za skijanje.

    Ljudi - ajmo prijavite se za skibus - fali nas 10-tak da bi krenuli....
    To bih stvarno voleo da mi neko javi da li ima negde osim u Srbiji. Ne pustaju zice jer nema dovoljno skijasa. Pa ne treba ni da ih bude ako moras da gledas u bob da vidis da li ce da puste sve zice ili nece. To je cisto omalovazavanje onih koji su dosli i platili ski-pas.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 12 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 12)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas