Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Rezultati 71 do 80 od 80

Tema: Ski Bus - utisci sa vikend skijanja

  1. #71

    Podrazumevano ne, ovo nije hejt post...

    Generalno, imam problem sa SkiBusom. Kao i par poznanika, prijatelja, onih koji su ishli sa njima i oni koji planiraju da idu....Cela pricha( znam iz iskustva i ne pricham napamet)zvuci odlicno, da ne kazem savrsheno.Bar tako izgleda na flajeru, ili netu, i dok ih ne pozovete. Problem je sa njima( e sad neko ce reci da je to generalno problem sa Srbijom/turizmom u Srbiji whatever) sto nista nije 100 %.
    NPR :
    Sve je ok , sve moze...za taj i taj datum ima mesta i sl.
    Sledeci put kada zovete...pa kapaciteti su ovakvi, ili onakvi, problem je u tome i tome, iz ovog hotela su nam upravo javili, itd.
    Treci put kada zovete ( vec vidno iznervirani i trazite druge opcije za odlazak na planinu) ili ce sve da bude ok ( uz manje ili vishe peripetija), ili treba da nastavite da trazite druge opcije...

    Da skratim i da ne smaram, do 7 dana pred put uvek moze nesto da "iskrsne", sto sve moguce i nemoguce planove, kao i organizaciju necheg jednostavnog kao sto je ski-vikend, moze da pretvori u weltschmerz....znam da ne zavisi sve od ljudi iz organizacije SkiBus, ali situacija konstantnog stendbaj-a( koju koriste mnoge ozbiljne i velike turistichke agencije) je prilichan problem. I koliko je SkiBus zaista tur. agencija ne bih se bavio time.

    Znam da je Srbija zemlja u kojoj uvek nesto moze da iskrsne, da je turizam na nivou trange-frange, da imamo jednu jedinu jeb. planinu na kojoj postoje uslovi za zimske sportove, ali stotinak nas na listi chekanja i dalje ima problem...
    Snowboarding iz A pain in DA ass !!!

  2. #72
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Generalno ski bus je nesto vrlo dobro sto radi kod nas, mislim da nema agencije koja radi takve ski vikende, i sa njima do sada nikad nisam imao nikakav problem. Samo napred momci

  3. #73

    Podrazumevano

    Ja takodje imam sva pozitivna iskustva, a to sto se eventualno neki vikend otkaze zbog nedostatka snega, to samo ide nama skijasima u prilog jer u drugim agencijama bi ili isao na lapavicu da skijas ili bi ostao kuci bez akontacije ( ili para za ceo aranzman). I u pravu si, SkiBus nije agencija, to je servis za nas skijase. Zato ga i volimo.

  4. #74

    Podrazumevano

    @Truch 2

    to je generalni problem sa banana turizmom u Srbiji. Svakodnevno se desava da vodece agencije otkazuju/menjeju ture. Menjaju hotele, dodeljuju 'modifikovane' sobe....Jos uvek je mesetarenje ako ne osnovni onda znacajan deo prihoda. Iz onog sto vidim SKI BUS sasvim solidno radi posao. I mnogo jace agencije ne zakupjuju kapacitete unapred vec prvo prave spisak putnika pa rezervisu hotel. Usled toga dolazi da im hotel otkaze(tj. neko drugi uleti pare u napred).

  5. #75
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Ljudi probajte da shvatite da jedna takva organizacija zahteva mnogo truda i mnogo problema. Svi znamo kakva je situacija na Kopu, tokom vikenda i da se vrlo tesko moze naci mesto, a i svi znamo kakvi smo mi turisti, gde se aranzmani otkazuju u poslednjem momentu. Ski bus je prava stvar.

  6. #76

    Podrazumevano

    Sama ideja je super - da se vode ljudi na ski vikende, produžene vikende itd. I sve je organizovano, vi platite i skijate. To je upravo ono što treba većini ljudi.

    Išao sam sa ski-busom i mislim da im je usluga skroz korektna.

    Svakako da to isto može da se odradi u privatnoj režiji, ali to podrazumeva da vi vozite u oba smera i da rezervišete smeštaj, a obe stvari nisu naivne u sezoni/vikendima...

    U svakom slučaju dajem glas za SkiBus

  7. #77

    Podrazumevano

    Ski Bus je skroz ok,i momci su korektni maximalno..Da li su agencija ili ne,i da li uzimaju puno para ili ne,to je druga prica,svakako se trude i ideja je super..kome se ne svidja nek ne ide,a ovakve anti reklame su bezveze

  8. #78

    Podrazumevano

    Isao vise puta, sve bilo u najboljem redu. Mislim da sama cinjenica da su krenuli sa jednim busom, a sada vode nekoliko, govore da su do sada bili dobri...Uskoro cu ponovo da idem pa da vidim da li je i dalje sve
    OK.

  9. #79

    Podrazumevano

    Imam sam pohvale za ekipu Ski-Busa.Isao sam vishe puta sa njima i mogu slobodno da kazem da nije bilo ama bas nikakve frke vec mozes da se dogovorish sa njima svaku kombinaciju.Sto neko iznad rece ,problem je sa nasim shvatanjem turizam,ne samo turisa vec i ugostiteljskih radnika.Kazite, je li uredu da Konaci otkazu 50 mesta ski busu da bi ugostili neke pivare koji su sad dosli i ko zna kada.I eto problema,za koji ne mozete da ih krivite.I jos jedna stvar,koju izgleda da ne kapiramo.Pare su onoga koji ih zaradi,bre.Sta nekoga briga sto (ili ako?) zaradjuju dosta para.Cista zavist.Zelim im jos uspeshnih sezona i da nas dalje dobro vode na ski vikende.

  10. #80

    Podrazumevano

    1.Ishao sa njima i bilo mi ok
    2.To shto je rekao YIBLEX, je manje vishe isto kao i ono shto sam ja napisao
    3.Nije anti-reklama, vec izdvojeno mishljenje, iza koga i dalje stojim
    Snowboarding iz A pain in DA ass !!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas