Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: Instruktor na kop-u?

  1. #1

    Podrazumevano Instruktor na kop-u?

    Neka preporuka za instruktora na kop-u?
    Sledece nedelje sam tamo... trebace mi...

  2. #2

    Podrazumevano

    Svi hvale instruktora Gisu (Dragisu).Kazu da je momak super,mislim da je difovac , i da je posten i kvalitetno odradi posa cak i ne uzima kes dok ne zavrsi obuku i ne budes zadovoljan.Da se razumemo ne reklamiram ga a raspitao sam se jer sam hteo i malo doobuke za sebe.Ali nisam uspeo da dodjem na Kop ove sezone.

    Btw,evo linka pa se raspitaj http://www.skikop.com ili malo progooglaj pa pronadji sta ti odgovara

  3. #3

    Podrazumevano

    Andreja Lazović, odličan, bićeš sigurno zadovoljan, imaš ga na infokop.net ski škole, a tel je: 063 80 37 052

  4. #4

    Podrazumevano

    DRagisa je Ok. Ipak ga okreni na mob. nemoj ostavljati mail jer ocigledno ne gleda nikada. Posebno je dobar sa decom jer je u fazonu da probamo pa ako ne ide ne treba da platite. To se naravno odnosi na malu decu.

  5. #5

    Podrazumevano

    Jos jedna preporuka za Andreju Lazovica. Mi smo bili prezadovoljni. Neces pogresiti, ali nisam sigurna da je jos uvek na Kopaoniku. Pozovi i proveri!

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    09.08.2006
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    52
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Sasa Bencun Zvani Rocca

  7. #7

    Podrazumevano

    Gile-Dragisa-on je najbolji!

  8. #8

    Podrazumevano

    Ima Jedan Branko VuČiniĆ-zvani Vuk. Ima Stari 55 God. I Skija LudaČki. Prije Swega On Se Sportom Bavi 35 Godina, I Poznaje Padagogiju Wrhunski. Jer Dobar Instruktor Ne Treba Da Bude Samo Dobar SkijaŠ VeĆ I ViŠe....
    Ako Nekom Broj Treba Nek Se Javi!!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas