Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Rezultati 51 do 57 od 57

Tema: JP Skijalista Srbije na Kopaoniku

  1. #51
    (Magare)² TADIJA_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44°48 N - 20°23 E
    Godina
    32
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Cestitam na inicijativi, borite se i dalje. Tu sam i ja ako mogu nesto da pomognem. Verujem da sam kandidat za to najvise km/kcal po danu .Bilo bi bas dobro kad bi iskoristili potencijale skidata sistema, pa da mozemo sa brojem ski pasa na netu da vidimo gde smo i kada skijali(kao sto je stekan kacio za gerlitzen nekad).

  2. #52
    Junior Member IT skijaš avatar
    Datum registracije
    26.07.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Svaka čast. Samo napred.

  3. #53

    Podrazumevano

    preporučujem nešto što ima GPS risiver (handheld ili mobilni sa gps-om - henheld koji tačnije meri nadmorsku visinu je svakako bolja varijanta, ali i mobilni bi odradio posao) + konvertor sa ovog sajta: http://www.chuffnuts.com/pistemaps/ .
    nisam još koristio, čekam 1. sneg pa da i to probam.

  4. #54
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode Pogledati poruku
    preporučujem nešto što ima GPS risiver (handheld ili mobilni sa gps-om - henheld koji tačnije meri nadmorsku visinu je svakako bolja varijanta, ali i mobilni bi odradio posao) + konvertor sa ovog sajta: http://www.chuffnuts.com/pistemaps/ .
    nisam još koristio, čekam 1. sneg pa da i to probam.
    Probaću ovo prvom prilikom sa Garminovim Colorado 300 GPSom koji meri između ostalog i nadmorsku visinu
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  5. #55

    Podrazumevano

    Svaki GPS bi trebalo da zna da meri (GPS) visinu. Colorado ima i merenje visine preko barometra (pa je osetljiviji na promenu visine)...

  6. #56

    Podrazumevano Profesionalizam

    Meni nije jasno zasto se ne mogu kupiti bodovi na ski passu. Na Jahorini se moglo pre 3 ili 4 sezone kupiti bodovi i koliko se secam jedno penjanje dvosedom je skidalo 2 boda a tanjirom 1 bod.
    Mislim da bi se trebala pokrenuti inicijativa i za uvodjenje ovakvog ski passa. Pocetnici i deca placaju previse za itekako slabije koriscenje transporta. Mislim da su to na Jahorini izbacili zbog cestog "ispadanja" sistema, ali na kraju krajeva je to ipak njihov problem.
    do pisanja ....

  7. #57

    Podrazumevano

    Na Jahorini postoji i dalje taj ski pass na bodove - barem ga je bilo prošle sezone, 1 bod za ski lift, 3 boda za žičaru.

    Mislim da je to odlična kombinacija za decu / početnike / lagane skijaše.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 18 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 18)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas