Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 57

Tema: JP Skijalista Srbije na Kopaoniku

  1. #1

    Lightbulb JP Skijalista Srbije na Kopaoniku

    Cilj ove teme je da svi forumasi koji su nezadovoljni uslugama JP Skijalista Srbije, koji su prevareni na bilo koji nacin od njih i koji imaju primer i potvrdu nedolicnog i neposlovnog ponasanja ove kuce, napisu koju partituru o tome.

    Neka ovo bude svojevrsna baza nekorektnog ponasanja, neposlovnosti, nepostovanja svojih korisnika i gluposti koje smo u nuzdi da trpimo od strane JP Skijalisa Srbije..

    Neka skijaska, pa i ostala javnost uvidi sta su pojedini odgovorni,a nedodirljivi pojedinci iz JP Skijaliosta Srbije u stanju da urade svojim korisnicima usluga. Neka i oni imaju mogucnost da iz drugog ugla sagledaju svoje ponasanje jer im ocigledna ogranicenost pomaze ne samo da rade protivu interesa sopstvenih turista, nego i protiv interesa maticne firme. Moguce je da ce odjek ozlojedjenih korisnika usluga sa ovoga mesta stici cak i gospode iz jos udobnijih fotelja, gospode koja je nadredjena junacima iz nase zalopojke.

    Pojedinci koji smatraju da je skupa oprema kupljena od novca gradjana Srbije kompletna usluga grdno se varaju.. Mogli bi i eksperti koji definisu Nacionalni investicioni plan malo da se pozabave i pojasne postavljenicima sta obuhvata kompletnu usluga..

    Pisite! Ne ustrucavajte se..
    Uzvratite im udarac. Obaspite paljbu forumasi. Juris...

    Pa nek' lete glave...

  2. #2

    Thumbs down Vikend 24.-25.3.2007. Kopaonik

    Vikend 24.-25.3.2007:

    1. Subota 24.3. Staze nisu sredjivane iako je prethodnih dana napadalo cak metar snega. Takvo neodgovorno ponasanje je znacajno smanjilo zivot tom snegu i verovatno skratilo sezonu. Neuredjenost staza je manji problem.


    2. Nedelja 25.3. Na blagajni nisu imali "sitnog" novca za vracanje depozita za ski-pass. Iznenadilo ih je sto su ljudi dolazili po depozit, isto kao sto ih iznenadjuje i sneg u febuaru...

  3. #3

    Thumbs down

    Bila sam na skijanju od 03.02.2007. - 10.02.2007.
    Za tih nedelju dana, nisam NIJEDNOM videla da je neki ratrak nesto radio. Ah, da, jedan se nesto vrteo u krug po Dubokoj. Nije je prosao nijednom, samo je malo isao napred-nazad...

    Izlaz sa zicare vec posle 12 bude potpuno bez snega, ostane samo kamenje. Ako ne kamenje, onda led...Ujutru nanesu sneg lopatama, valjda je tad tu neko ko ih nadgleda, a popodne ih boli uvo...
    Najgore bude na malom karamanu...dzabe novi cetvorosedi ako unistimo opremu silazeci sa njega!
    za nas na boardu je led uzas, a tek kamenje ;((

  4. #4

    Podrazumevano

    Koliko god oni loše radili, mislim da ova tema neće imati efekta, tj. neće otići dalje sa naslovom teme "Kreteni iz JP Skijalista Srbije".

    Mislim da kritika treba da bude konstruktivna, bez emocija i ružnih kvalifikacija kao ova iz naslova.

  5. #5

    Podrazumevano

    @wlad: potpuno si u pravu
    Hajde, da dam konstruktivnu kritiku:
    Bilo bi lepo kada bi koristili ratrake za uredjivanje staza.
    Takodje bi bilo lepo kada bi naneli malo snega na izlaz sa zicare.



  6. #6

    Podrazumevano

    Ne vredi... Kop ima apsolutni monopol na srpskom skijaskom trzistu, zato i mogu da se ponasaju tako. Naravno da ih ne opravdavam, samo ukazujem na cinjenice. T
    rebalo bi organizovati ski vikende na Jahorini, to je samo sat i po duze voznje (busom). Iz iskustva znam da i tamo staze nisu nista spec odradjene, ali sigurno bolje od Kopa (za vikend 24/25.03.).
    Nazalost nemamo planinu od barem 2.500 metara n.v., jer samo takva planina dozvoljava da se napravi crna staza duzine 2.5-3 km.
    Zato tvrdim da je Bugarska zakon za Kop u pogledu skijanja. Na Alpe da ne trosim reci...

  7. #7
    Junior Member ket avatar
    Datum registracije
    11.12.2005
    Lokacija
    Bg
    Godina
    47
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Ma o cemu vi pricate?Ljudi rade sa onim sa cim raspolazu,ratraci tabaju staze svakog dana posle zatvaranja zica,onaj jedan top je pravio sneg koliko je mogao i sa obzirom da snega nije bilo nigde kada sam ja bio na kopu,skijanje je bilo sasvim zadovoljovajuce!
    Svake godine unazad 4-5 nova zicara,a bice ih jos dogodine,pa sta je tu lose?

  8. #8

    Exclamation Cep i vadicep

    Ket,
    Vi ako niste Ljubisa Radovanovic ili neko iz njegove SS (Skijalista Srbije) skupine, ili mozda samo jos jedan iz plejade dupelizaca koji uzalud pokusava da usicari neki popust za ski-pass, onda bi svakako trebalo zbog kratkovidosti da otvorite novu temu: "Peticija za povecanje cene ski pasa", kao nagrade za silno ulozen trud gore pomenutih SS-ovaca.


    A sto se tice nicanja 2-3 zicare godisnje, to najbolje osecaju poreski obveznici Srbije (citaj gradjani). Oni grade sa nasim parama iz budzeta, a potom to predstaljaju kao podvig. Kao da su oni ulagali svoj novac...
    Super je to sto se gradi, makar i od novca samih gradjana, ali je za svaku osudu bahat odnos prema korisnicima njihovih "usluga".

    Evo jednog od mnogobrojnih primera:
    Pre par godina nakon sto sam se spustila sa Karaman Grebena na Mali Karaman usled neverovatnog vetra od 1m na sat, naprasno su resili da iskljuce zicu. To cak i ne bi bio toliki problem da su prethodno zatvorili stazu do Malog Karamana. Rezultiralo je sto sam morala da uprtim skije na ledja i put pod noge sa pancericama. Sutradan isti scenario. Neverovatno.. Ovako su namagarcili vise desetina ljudi, a ne da za uzvrat nisu bili spremni da vrate novac zbog toga sto nije radilo vecina zica tih dana (radio je samo Karaman Greben, Malo Jezero i Masinac), vec nam kao utehu zbog muke i pesacenja u onim glondzama nisu bili spremni da pruze ni cestito izvinjenje. Ali mi smo stoka, a ne oni...

  9. #9

    Podrazumevano

    doci na kop u proslu subotu bilo je pravo uzivanje.
    sneg cak i u brzecu, racunali smo da je na stazama verovatno
    najbolje ove sezone.
    a onda iznenadjenje:
    e pa ne mogu neemotivno:
    nabijem im i ratrake i lopate i direktora i sve znate vec na sta.
    znaci po 1001 put zemlja srbija...pa dokle bre da nas neko j...
    za nase pare.
    Maynard,Adam,Justin,Danny.

  10. #10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ket Pogledati poruku
    Ma o cemu vi pricate?Ljudi rade sa onim sa cim raspolazu,ratraci tabaju staze svakog dana posle zatvaranja zica,onaj jedan top je pravio sneg koliko je mogao i sa obzirom da snega nije bilo nigde kada sam ja bio na kopu,skijanje je bilo sasvim zadovoljovajuce!
    Svake godine unazad 4-5 nova zicara,a bice ih jos dogodine,pa sta je tu lose?
    Kojih su to 4-5 novih zicara, na primer, ove godine?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas