Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 33 od 33

Tema: Nova ski mapa Kopaonika

  1. #31

    Podrazumevano

    Ja sam kontaktirao SS i pomenuo im da na forumima i sajtovima ima zamerki na mapu, i dao im link (ka infokop temi o mapama). U roku od pola dana su mi ljubazno odgovorili "Hvala na podršci i razumevanju.Sve dobronamerne kritike ćemo uvažiti i veoma brzo ispraviti greške.".

    Email sam im poslao pošto sam pomislio da im niko direktno nije pisao, a "džaba" ako se priča na forumima a onaj koji je prozvan ne zna za to.....

    Ja lično podržavam što su napravili novu mapu, nema veze što ima grešaka, dešava se, glavno je da će rezultat biti nova i bolja mapa skijališta, pogotovo ako uključe sve izmene koje su ljudi naveli.
    Izmenio/la wlad; 19.10.2007 u 15:24.

  2. #32

    Podrazumevano

    Staze su kao njive, katastrofa, u zadnjih 5 godina ne pamtim losije staze. A sta i ocekivati kad svako gura svoje ljude pa gospodin Darko Jovanovic - novi rukovodilac, trebao bi da se vrati bavljenjem poljoprivrede za sta se i skolovao. Stvarno sam krajnje razocarana ovom sezonom, a da ne pricam o odnosu cena (skipas) kvalitet (staze)

  3. #33

    Podrazumevano

    I nove na stazu su uradjenje, Gvozdac 19A i 19B, lepe crne staze. Mapa još na skijalištu da se ažurira, za one koji ređe dolaze i za strance.
    A staze se odlično tabaju. Mada, ove godine sve staze po vrhovima imaju dosta kamenja i peska!
    Ali biće bolje.
    Najpovoljniji smeštaj u Banskom u privatnom apartmanu, u hotelu 4*, pored gondole, 250e za 4 osobe za 7 noćenja
    IDEALNO ZA SKIJAŠE: www.apartmanbansko.com

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas