Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 33

Tema: Nova ski mapa Kopaonika

  1. #11

    Podrazumevano

    Da, da (pomenuo sam u prethodnom postu)... Na sajtu bi trebalo da se pojavi uskoro, pa dok se ne pojavi ... Idealno bi bilo da SS napravi GE fajl pa da može da se gleda 3D .

  2. #12
    Ski_Maniac Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Godina
    38
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Mapa je katastrofa, ispada da je podnozje knezevskih bara na vecoj nadmorskoj visini od vrha Mali Karaman a vrh Gvozdca umesto da izlazi na vrh Malog Karamana izlazi na vrh Karamana i Marinih voda...hehehe, mora da je neko popio mnooogo medvedje krvi dok je pravio ovu mapu

  3. #13

    Podrazumevano

    Perspektiva je u pitanju , negde 'fale senke .

  4. #14
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Krecha_86 Pogledati poruku
    Mapa je katastrofa, ispada da je podnozje knezevskih bara na vecoj nadmorskoj visini od vrha Mali Karaman a vrh Gvozdca umesto da izlazi na vrh Malog Karamana izlazi na vrh Karamana i Marinih voda...hehehe, mora da je neko popio mnooogo medvedje krvi dok je pravio ovu mapu
    Uze mi rec iz usta ince pored Ledenica je tako gusta shuma, a ovde je livada
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  5. #15

    Podrazumevano

    Možda tu kopaju veštačko jezero .

  6. #16
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    I koliko mogu da primetim, prvo sto su stavili oznaku da je mali karaman A, sidro, a u stvari je tanjir, a pritom su i pogresili raspored cetvorosedeznice i tanjira.
    Naime na crtezu sa desne strane je cetvorosed, a sa leve je tanjir, a u stvarnosti je obrnuto.

  7. #17

    Podrazumevano

    a nek mi neko obasni gde kod gobelje greben ima crna staza
    ski rules


  8. #18

    Podrazumevano

    ima....samo ti nisi video...izmedju dve gobelje je pre postojala zica(tanjir)ali nem pojma sto to nisu prepravili..to odavno ne postoju..

    stevo,esam upravu??

  9. #19
    Senior Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd - centar
    Godina
    32
    Poruke
    142

    Wink

    Citirati Originalno postavljeno od matt Pogledati poruku
    ima....samo ti nisi video...izmedju dve gobelje je pre postojala zica(tanjir)ali nem pojma sto to nisu prepravili..to odavno ne postoju..
    Mislim da ta staza izmedju 2 gobele sluzi za takmicenja ali nisam siguran Super sto su se setili da naprave novu mapu, ali je ipak blamaza da nemogu da potrefe staze

  10. #20

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od matt Pogledati poruku
    ima....samo ti nisi video...izmedju dve gobelje je pre postojala zica(tanjir)ali nem pojma sto to nisu prepravili..to odavno ne postoju..
    znam za tu ,nego ovde je gobelja greben oznacena kao crveno-crna staza,sve u svemu veoma traljavo
    ski rules


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas