Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 33

Tema: Nova ski mapa Kopaonika

  1. #21
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Braca i dalje neodustaju od tvrdnje da kop poseduje FIS stazu za spust
    Izmenio/la zloglasni; 11.10.2007 u 20:31.
    http://www.youtube.com/watch?v=f1V4CQxFTgo
    http://www.youtube.com/watch?v=__Faa87IQhk
    http://www.youtube.com/watch?v=-FA9f-4n2ME

    On zna a mi mislimo da znamo

  2. #22

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni Pogledati poruku
    Braca i dalje neodustaju od tvrdnje da kop poseduje FIS stazu za spust
    hahhaha..dobro si rekao..NE ODUSTAJU...ali morace...e,ljudi..imam ideju..znate kako oni prave mapu skijalista....
    Direktor:e,mile,ajd napravi mapu skijalista Kopaonik
    Mile:ok,direktore,ali ja to nikada nisam radio,a,nisam ni bio na kopu
    direktor:ma nema veze...smo ti iscrtaj nesto prema postojecoj mapi,dodaj malo crne boje i to ti je to...
    Mile:ali..????!!!
    Direktor:nema ALI,uradi to sto sam ti rekao....pa da iznenadimo raju
    ja mislim da crtanje mape izgleda odprilike ovako..UNAPRED SE IZVINJAVAM AKO SAM NEKOGA UVREDIO OVOM IMPROVIZACIJOM,PRAVLJANJE MAPE sc...pozzzzzzzzzzzz

  3. #23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni Pogledati poruku
    Braca i dalje neodustaju od tvrdnje da kop poseduje FIS stazu za spust
    Mislim da je Bela Reka pravljena sa namerom da ima FIS standard i da se na njoj voze trke , normalno to se sve planiralo 80-tih godina a od tada......
    Izmenio/la Veliki brat; 12.10.2007 u 12:17.

  4. #24

    Podrazumevano

    treba isto promeniti onu mapu u konacima iz 90tih,stranci samo bledo gledaju u nju i ne znaju da li je to kopaonik ili nesto drugo
    ski rules


  5. #25
    Ski_Maniac Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Godina
    38
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Haha, to treba sa Bobejom videti za FIS Brzeće!

  6. #26

    Podrazumevano

    Babeju ..... Hahaha , ako ga ulovim ......

  7. #27
    Megan BG
    Datum registracije
    12.10.2007
    Lokacija
    Pernik, Bulgaria
    Godina
    58
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Zdravo! To sto imate na Kopaoniku ni je lose, bila sam tamo. Ali u bugarsko je super. Dobro ste dosli, da se ubedite sami!

  8. #28
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    been there, done that, and somehow survived tomba 9a at full speed and lived to tell about it. exelent pists, but too few allmountain. i've been in bansko 3 times and had an exellent ime.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  9. #29
    Megan BG
    Datum registracije
    12.10.2007
    Lokacija
    Pernik, Bulgaria
    Godina
    58
    Poruke
    2

    Podrazumevano Hi

    Promenite malo, dodjite da skijate na Borovets. Ako nemozete da skijate naucicu ja vas. I am going to work there as a ski instructor. Prijatno!

  10. #30

    Podrazumevano

    Iako sam svestan da je forum kao internet servis idealno mesto za lečenje kompleksa i neograničeno pljuvanje po svemu i svačemu bez obzira na upućenost ipak ću pitati sledeće, nadajući se da će mi neko hladnije glave i trezvenog razmišljanja odgovoriti:

    Da li je moguće da su dvosedežnice (gvozdac i još jedna, valjda Ledenice) ucrtane na mestu sidra zbog eventualnog plana da se tamo presele dvosedežnice koje su planirane da budu izmeštene, odnosno na njihovo mesto već jesu ucrtane četvorosedežnice koje su u planu ? Možda je i onaj šestosed planiran na Pančiću ? Možda su staze koje nisu ucrtane planirane da ne budu uopšte tabane i korišćene zvanično kao staze iz nekog razloga ? Da li je neko uopšte razgovarao sa skijalištima srbije i pitao ih ovakve detalje ?

    Ja bih rekao da pljujete napamet, kao i obično. U ostalom, pošto dvadeset i kusur godina niko nije bio sposoban da nacrta 3d mapu Kopa, zašto nikom ne padne na pamet da kaže "dobro je da makar i ovo imamo". Ako ste bog zna kakvi ski fanovi, saberite svoje vreme provedeno u pljuvanju i lupetanju po forumu i upitajte se zašto niste seli i nacrtali u nekom alatu VI mapu kopa. Siguran sam da bi Zoran (Admin) bio raspoložen da je objavi i drži na sajtu.

    Mesta za kritiku ove mape sigurno da ima, ali nisam još čuo nekog razumnog da ozbiljnije prokomentariše šta, zašto i kako u vezi nje.

    I odmah da se ogradim, nisam ni u kakvoj sprezi sa Skijalištima Srbije

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas