Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Prvi dan sezone na Kopu 2004/2005?

  1. #1

    Podrazumevano Prvi dan sezone na Kopu 2004/2005?

    Da li neko zna kada ce zicare na Kopaoniku poceti sa radom (ili su mozda vec pocele).

    Pozdrav
    VILLAGER #1: We have found a witch, might we burn her?
    CROWD: Burn her! Burn!
    BEDEMIR: How do you know she is a witch?
    VILLAGER #2: She looks like one.

  2. #2

    Podrazumevano Re: Prvi dan sezone na Kopu 2004/2005?

    Citirati Originalno postavljeno od sanvi
    Da li neko zna kada ce zicare na Kopaoniku poceti sa radom (ili su mozda vec pocele).

    Pozdrav
    I mene to zanima... Nisam nigde naleteo na info o tome sem nesto opste(polovina dec) nekad davno na Genex-ovom sajtu.Ako neko zna bio bih zahvalan...
    P.S.Na kopaonik.net pise da novi Karaman pocinje sa radom 25.12!!

  3. #3

    Podrazumevano

    Na sajtu www.tckopaonik.com pise da bi ski sezona na kopu trebala da pocne 11.12. ako sve bude uredu.

  4. #4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od kobra
    Na sajtu www.tckopaonik.com pise da bi ski sezona na kopu trebala da pocne 11.12. ako sve bude uredu.
    Procitao sam ali hvala u sv. slucaju.Ocigledno je da se jos uvek ne zna tacan datum(nema ni snega dovoljno...)!
    Ostaje nam da cekamo...

  5. #5

    Podrazumevano

    Ko je rekao topovi za sneg ? 8)

  6. #6

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od DOKONI UM
    Ko je rekao topovi za sneg ? 8)

    Svi kolko-tolko veci ski centri imaju topove za sneg i kod njih ski sezona pocinje cim temperatura padne ispod nule (pametni ljudi) :shock:
    A nama, sta ce ti glupi topovi.Ko je lud da pravi vestacki sneg kada prirodnog snega ima svake godine sve manje i manje (valjda zbog globalnog otopljavanja).Kod nas ski sezona pocinje u februaru (jer je u januaru hladno a zice stare pa neka ih),a ako da bog traje eventualno do kraja marta.Ako snega pretekne u aprilu bolje da se sam istopi nego da se iskoristi za skijanje.To bi sve ukupno znacilo da je ski sezona na Kopaoniku u najboljim uslovima 3 a u malo gorim mesec do dva.
    Ali sve bi bilo lepse kada bi i mi na Kopu imali topove za sneg.Sezona bi pocinjala sredinom novembra, a zavrsavala bi se krajem aprila i svi bi bili srecni i zadovoljni i dobro a bogami i dobro bi se naskijali. :lol:

  7. #7

    Podrazumevano

    Rat se tek zavrshio, a vi odmah o topovima... C,c,c e jesmo mi Srbi lud narod! Man'te se corava posla! :lol:

    Shalu na stranu i da se neko odluchi da postavi topove (u shta chisto sumnjam), shta mislite kolika bi bila cena ski pass-a? A btw, josh nije ni savladana tehnika uredjenja staza... Znate li koji bi to problem bio za K-aV-e traktoristu iz Brzeca... :wink:

    Mnogo je pouzdanije i ekonomichnije da se mi forumovci prikupimo na nekoj ne formalnoj zhurezi i organizujemo choporativno dozivanje snega...

    Poz!

    P.S. Ja vec vecheras pochinjem: Padaju padaju, s' neba bele zvezde...

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    2

    Podrazumevano Re: Prvi dan sezone na Kopu 2004/2005?

    Citirati Originalno postavljeno od sanvi
    Da li neko zna kada ce zicare na Kopaoniku poceti sa radom (ili su mozda vec pocele).

    Pozdrav
    Da li neko zna koliko snega ima na Kopaoniku sada?

  9. #9

    Podrazumevano

    na kopaoniku trenutno ima 2 cm snega!

  10. #10

    Podrazumevano Ko rece zurka za prizivanje snega?

    02.01.2005 -na stazi sa sve snegom

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas