Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 18 od 18

Tema: Internet na kopaoniku ?

  1. #11

    Podrazumevano

    A kolike su cene u Internet caffeima, jel zna neko?

    I taj wireless u Grandu, u tom kaficu, jel besplatan ili je Internet uracunat u cenu pica posto osecam da kad ti donesu racun za pice usi ti otpadnu?

    Hocu da pitam, da li mi se vise isplati da odem u Mocart i platim u Internet cafeu ili popijem pice u Grandu i imam net za dz?

  2. #12

    Podrazumevano Hot-Spot

    Ima li na Kopaoniku Hot-Spot kafica ?
    U Bgd postoji na dosta mesta. Na Zlatiboru na par, pretpostavljam da postoji negde i na Kopu !
    Fight with the best, die like a rest.

  3. #13

    Podrazumevano

    Nasao sam na sajtu InfoKop informaciju da je u restoranu Nasa kuca posatljen "HotSpot" pristup internetu posetiocima !
    Da li je neko testirao ovaj AP ?
    Fight with the best, die like a rest.

  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2006
    Lokacija
    Bg
    Godina
    37
    Poruke
    5

    Podrazumevano s

    Da radi
    al nisam merio kolko je brzina
    Skateboarding is not crime

  5. #15

    Podrazumevano

    Na infokopu vest da u JAT aparmanima ima wi- fi . Ako je tako, moze da se dogodi da povuce i ostale pa da se konacno nesto kvalitativno i pokrene u tom smeru.

  6. #16

    Podrazumevano

    U tom celom tekstu piše kako je na kopu zamenjena centrala - ova nova sada podržava ADSL priključke (iako, generalno centrala nema veze sa ADSLom ).

    To znači da je jeftin Internet stigao na planinu, i da je JAT samo početak, do sada je uvođenje zahtevalo (skupe) iznajmljene linije. Sada svako na kopu za 20E mesečno može ponuditi svojim korisnicima wifi (do sada je morao da da najmanje 200E mesečno)...

  7. #17

    Podrazumevano

    Zna li neko dobacuje li signal do nekih soba? To bi bilo dobola!

  8. #18

    Podrazumevano

    E evo situacije u jatu.

    Inernet stvarno ne dobacije van foajea pored recepcije i prostora restorana. U holu pored recepcije za ona dva stola su postavili uticnice da mogu da se uključe napajanja a u restoranu nesto nisam video ista. Naravno moj izbor je uvek padao na restoran

    Brzina na beocity brzinomeru pokazao 1.2 ali je bilo i drasticno manje kada je bilo vise ljudi. Naravno ne moze se ovo uzeti kao bas pouzdano.

    Sve u svemu vemoma lepo i korisno. Ko je ovisnik o inernetu ili ko ima stvarno potrebe da skine neki malo veci e-mali ili da isti posalje ovo je nezaobilazno.

    Ocekujem samo napredak ovakve infrastrukture sa prosirenjem na sobe...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas