Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Miskovic kupuje Genex hotele na Kop-u

  1. #1

    Podrazumevano Miskovic kupuje Genex hotele na Kop-u

    ja sam nesto cuo....jel moze neko da protvdi ili je cuo isto sta i ja???

  2. #2

    Podrazumevano

    Hoteli se prodaju putem tendera - pa ko pre, njemu dvije .

  3. #3

    Podrazumevano

    uuu,delta siti....nem se smesi na kopu....

  4. #4

    Podrazumevano

    http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=266597

    Takođe, nije jasno ni zašto je istraga pokrenuta tek sada, dva meseca pošto je ministar ekonomije Mlađan Dinkić najavio prodaju Geneksa, a tri godine od trenutka potpisivanja štetnog ugovora.

    Supruga lidera SPO-a Danica Drašković izjavila je za pojedine beogradske listove da iza hapšenja stoji vlasnik kompanije Delta Miroslav Mišković. Prema njenom mišljenju, Mišković pokušava da se dokopa imovine Geneksa po najnižoj mogućoj ceni.
    Samo mi nije jasno, zašto se podrazumeva da će on kupiti Genex Hotele ako je raspisan tender (gde je osnovni princip: ko pre, njemu sve)?

  5. #5

    Podrazumevano

    malo je mnogo slucajnosti da se hapsi bivse rukovodstvo Genexa, da se suska da Miskovic hoce da kupi Genex i to bas zbog Kopaonika. Vlad ti si upravu ako je u pitanju tender, ali da li ce tender i biti jer Miskovic nista tako ne kupuje. Setimo se samo C Marketa. Evo pogledajte kako je odustao od kupovine Robnih kuca. Ako moze jeftino moze ako ne..

  6. #6

    Podrazumevano

    Pa neka odustane, ništa ne gubimo .

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas