Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 53

Tema: Kopaonika sezona 2007/2008

  1. #11

    Podrazumevano

    Ne treba nam ratrak , samo neka padne sneg i neka puste zicu .....

  2. #12

    Podrazumevano

    Mozda bi mogli skupiti par stotina zapaljenih skijasa ovde na jednoj listi koji bi platili ski pass da nam puste jedan dvosed za vikend, ako bude nekih 30cm....

  3. #13

    Podrazumevano

    tek na 50sme ratrag da izadje na teren...a,i takav je dogovor bio juce na sastanku...ako dodje do 50 onda pustaju centar...ali posto nece doci..onda nista

  4. #14

    Podrazumevano

    ma koj' će nam ratrag, dovoljno je da upale neku žicu

    ako zapale, neka jave na forum

  5. #15

    Podrazumevano 1-2 dec

    Pošto je Zoran okačio slike na ovom linku (sad će Sapa o poziranju ) da ja dodam još par reči.

    Ovaj vikend je bio odličan, daleko bolji nego što bi to neko mogao da očekuje čitajući prognoze a pogotovo što se radi o 1 decembru. Ja se ne sećam nešto da su ikada žičare uopšte i radile (i ako je imalo snega) pre 15-20 decembra.

    Sunca je bilo na pretek, ono što je bilo (barem meni) iznenađenje je da staze nisu popuštale čitavo vreme, nije bilo mokrog snega, staze su čitavo vreme bile brze i tvrde, ponegde i mekše, ali ne mokre.

    Dakle, vidljivost perfektna, sneg odličan, staze dobro pripremljene, i to ne samo one na kojima rade žice, nego sve (verovatno su sve staze tabane zbog boljeg čuvanja snega - opet lepo iznenađenje).

    Pored toga, SkiBus je vozio što je čitavu organizaciju učinilo mnogo jednostavnijom, oni su se bavili time - hvala.

    Takođe, pošto se radi o dubokoj predsezoni, moglo se primetiti da su skijaši/borderi na stazi daleko iskusniji od prosečnih koji se u sezoni nalaze na istim. Očigledno su gosti na stazama uglavnom zaljubljenici u skijanje .

    Skijanje je bilo odlično, što se i očekivalo s' obzirom da su svi uslovi bili odlični.

    Društvo je odlično, dosta ljudi sa ovoga foruma, pa je bilo prilike da se i upoznam uživo sa dosta ljudi koje sam poznavao samo preko tastature .

    Na Kopaoniku još uvek ne radi većina lokala, prodavnica itd. tako da je potraga za mestom u restoranu, i ostalih stvari malo teža, ali radi dovoljno da može da se preživi .

    Jedino što je na kraju utisak pokrarila vest o povredama skijaša / skijašica - a pogotovo saznanje o neadekvatnoj zdravstvenoj zaštiti na Kopu .

    Za skijanje ocena 4.5 (da je bilo više svežeg snega onda 5)

  6. #16

    Podrazumevano

    Jel zna neko koje su cene u Rtnju ove godine?

  7. #17

    Podrazumevano

    Cene u Rtnju su sledece: do 29 decembra u dvo i trokrevetnim sobama sa kupatilom je 1600 din, posle se cena dize i do 2100 dinara. Visekrevetne sobe kao i sobe bez kupatila su nesto jeftinije.

  8. #18
    Junior Member
    Datum registracije
    22.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    37
    Poruke
    2

    Thumbs up

    Ako mene pitate za drustvo najbolje sobe u Rtnju su one od 6 do 10 kreveta a cena ce biti 900din+taxa/dan (posle nove godine)!!! Realno ja ne znam gde se moze otici za manje pare, a o atmosveri u domu da ne pricam!!! Pzdrav

  9. #19

    Podrazumevano

    Jeli kasno da se sada rezervishe za kraj januara-februar u Rtnju?Cuo sam da je veoma tesko uci tamo osim ako nisi neko od "aktivnih" studenata po studentskim organizacijama.Na ovaj br. 011 32 40 937 se niko ne javlja a www.rtanj.net nije u funkciji.Postoji i http://rtanj.etf.bg.ac.yu/ ali samo sa postavljenim cenama bez ikakvog kontakta.Planiram skijanje na Kopu sa vecim drustvom ove sezone pa nam se Rtanj uklapa u budzet.Ovih dana cu da pojurim malo pa cu videti sta je moguce

  10. #20

    Podrazumevano

    Evo broja na kojem ce se sigurno neko javiti:
    065/3218-431 Zoran Simic, inace soba PSD Rtanj se nalazi na Masinskom fakultetu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 8 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 8)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas