Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: Do you speak Russian??

  1. #11

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od newskijac Pogledati poruku
    Какие вопроси? Что вам надо?

    Мы хотим забронировать гостиницу, но как - то ни на Русском, ни на английском нам этого сделать не удается.

    Мы нашли гостиницу (konak Dobrodolac) в районе 15 канатной дороги (рядом находятся: Hotel Junior, Hotel Ozon). Насколько это удобно? Возможно ли оттуда подняться на самый верх? Вообще работает ли подъемник на самый верх? Возможно ли оттуда добраться до основных гостиниц??? (Konaci, JAT) и насколько это сложно?

    Заранее спасибо!

  2. #12

    Podrazumevano

    Ajde neko ko zna sta je taj Dobrodolac nek odgovori coveku. Mislim,ako razumemo mi njega razumece i on nas.
    Ako je to nesto blizu Juniora, onda znaci da ima zicaru do vrha. Voznja traje jedno 40 minuta.
    Izmenio/la plageton; 07.11.2007 u 16:48.

  3. #13
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Joj ja sam cuo da je taj Dobrodolac jedan los domacin, on jeste dole negde kod Juniora, ne znam tacno lokaciju, ali svi znamo da ta zica vrlo cesto ne radi, tako da ja to ne bih preporucio.

  4. #14
    Junior Member joe avatar
    Datum registracije
    21.08.2007
    Lokacija
    bgd
    Godina
    41
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Pa da .. prvenstveno je glupo da ide dole zbog zice .. narocito ako mu nije namera da posle skijanja zabode pravo u krevet .. a mislim da zica radi do 18h otprilike, jel tako?

  5. #15

    Podrazumevano

    To zavisi od toga koji je deo sezone, ali sigurno da ne radi do 18 h. U principu, mislim da te zice, Bela reka I i II, rade 45 minuta do sat vremena duze od ostalih, upravo zato da bi skijasi iz Juniora i dole iz Brzeca imali vremna da se vrate. I mada je tacno da ta zica, kao uostalom i sve druge na Kopaoniku nisu narocito pouzdane, ipak u glavnoj sezoni uglavnom rade, sto se moze proveritii na ski-infu za proslu godinu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas