Rezultati 1 do 10 od 128

Tema: Zimske gume

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Podrazumevano

    Ekseri su kod nas (Srbija) zabranjeni - koliko ja znam...

    Nego, kao što je puno puta ovde rečeno, najgora zimska je bolja (zimi ) od najbolje letnje. Tako da nema mnogo filozofije, uzmeš 4 zimske i piči .

    Po onim objavljenim testovima se vidi da je dužina kočionog puta manje-više slična na svim zimskim gumama (kada je hladno / sneg), ostalo - koliko se troši / buka / potrošnja - to zavisi od cene gume - tako da nema tu šta mnogo da se priča - za te ostale finese ide ona stara koliko para toliko i muzike.

    Ova Sava Eskimo, što se pominje u tekstu je odlična guma (vozio sam je 2 zime), a super je i cena.

    Ostali su pomenuli koje su koristili i sa kojima su zadovoljni - tako da to više vredi od testova.

    Ako nekoliko ljudi kaže ovde da je Tigar Winter - zašto da ne? (pogotovo ako to kaže Bata Bane profesionalni vozač )

  2. #2

    Podrazumevano

    Hvalio bih i ja da sam uzeo pare za reklamu .

  3. #3

    Podrazumevano

    Koliko se sećam jednog testa zimskih guma od pre par godina, pri kočenju od 100 kmh, kada se automobil sa kontinental gumama zaustavio, sa tigar wintera gumama je na tom delu zaustavnog puta išao brzinom 35 kmh.
    Inače, ja imam tigar gume na automobilu, vučna snaga po snegu je sasvim dobra, ali posle dve zime gume su se sasvim deformisale i iskrivile, iako je dubina šare još zadovoljavajuća. Kao i obično, jevtinije ispadne najskuplje, jer sada moram kupiti nove gume. Iskreno ih NE preporučujem.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas