Strana 12 od 13 PrvaPrva ... 210111213 PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 128

Tema: Zimske gume

  1. #111

    Podrazumevano

    Traju koliko hoćeš, ako ne voziš auto.
    a sada imam novi model: Tigar Wintera Waveflex.

  2. #112
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Za te pare za koje mozes da kupis Tigar Winteru u Tempu, isplati se svake zime da ih menjas

    P.S.

    Dzaba i lanci ako vozac nezna da vozi po snegu

  3. #113

    Podrazumevano

    Po mom iskustvu tamo gde je prosao ne preporucljivi Gislaved, Miselin Alpin je samo prdeo, takodje se ne bih slozio da je Eskimo bolji od Wintere a ovaj Barum Polaris znaci ne bih stavio na gumarabu. E sad ovaj Winter Contact je ludilo ali je to znacajno mnogo para.Vredestein je po meni najbolji odnos ulozeno dobijeno... Naravno ovo je samo moje misljenje i iskustvo

  4. #114

    Podrazumevano

    ja sam upravo kupio 4 eskimo s3 u manjoj dimenziji nego letnje i stavio ih na celicne felne... cekam sneg i zimske uslove pa da vidim, ali ono sto sam i ocekivao je da je guma bas mekana.

  5. #115

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane Pogledati poruku
    Za te pare za koje mozes da kupis Tigar Winteru u Tempu, isplati se svake zime da ih menjas

    P.S.

    Dzaba i lanci ako vozac nezna da vozi po snegu
    U Tempu nemaju ni 16 ni 17 cola gume, a cena po komadu je inače oko 100e. na drugim mestima.

  6. #116
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od patak Pogledati poruku
    U Tempu nemaju ni 16 ni 17 cola gume, a cena po komadu je inače oko 100e. na drugim mestima.
    Imaju 16 coli, a 17 ne proizvode, naravno da je oko 100 eura ta dimenzija, najskuplja je 225/55/16, a cena je 8.012. dinara

  7. #117
    Junior Member
    Datum registracije
    16.11.2008
    Godina
    47
    Poruke
    2

    Smile

    juce sam kupio 4 Kleberove zimske gume pa sad cekam sneg da ih isprobam

  8. #118

    Podrazumevano

    cekam i ja...

    ...nadam se da ce snega biti za vikend pa idem malo uz venac... njega i onako ciste tek kad stane da pada ...

    nego kada planiram neko ozbiljnije putovanje u planinu u gepeku obavezno nosim lance i mali vojnicki asov... jednom nas je bas taj asov izvukao iz smeta na jahorini kada ni sa lancima nije hteo dalje...

    inace sto nije lose (ma da ja nikad nisam radio) za one koji idu na mesta gde putari retko svracaju je dobro imati plasticnu kanticu od npr 5-10 kg rizle ili sitnog sljunka sa industrijskom soli.... to je bas kada je led i uspon, a auto ni da makne... koliko znam za autobuse koji idu po planinama je to obavezna oprema !

  9. #119
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Godina
    47
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Prošle godine su 15ice Winter1 bile 3800 (195/65R15). Ne mogu prosto da verujem da je 16ica 8000???

    Mada, realno, ko stavlja zimsku 16icu, kolika mu je onda letnja felna, 17-18?

  10. #120

    Podrazumevano

    Meni je ista felna i zimi i leti (16") - zato što imam bangave dimenzije pa se čelične felne ni ne prave u 15" :(.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas