Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: Zice na Kopu

  1. #11
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Na kopu trnutno radi samo Karaman Greben, a sutra postoji mogucnost da puste i Pancic, izvestaj od pre 5 min.

  2. #12
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Godina
    47
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Evo nas u Rtnju. Blejimo uz kaficu. Danas je radio i Mali*Karaman. Lepo smo se naskijali na ove dve stazice. Nije toliko loše za početak, svake godine se satrem na Gvozdcu da me dizalicom posle vade iz kreveta.

    Shteta za ostale staze jer snega ima dovoljno. Samo je Karaman utabavan kako treba i ima materijala. Mali Karaman je ubrzo progledao. Očigledno je tek danas utabavan.

    Prilazi Kopu su čisti. Juče je bio haos, prava mećava. Obavezno zimske gume i ne zezajte se sa tim stvarima.

  3. #13

    Podrazumevano

    umjesto da molite boga da se ratrak pokvari i da
    uzivate u blagodetima cijelca

  4. #14
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Godina
    47
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Na kojim to blagodetima freeride-a na stazi koja da je manje strma išla bi uzbrdo?! Tjah...

    Ja sam uživao u carvu mojih 12m radijusa za sve pare! Koju samo centrifugalnu silu prave, moj Bože, a neće da puste ni milimetar. Na onoj šali od staze može da se grebe ramenom o sneg u zavoju!

  5. #15

    Podrazumevano

    Ljudovi da li se zna kad ce biti pustene sve(ili vecina) zica u pogon? posto sneg pada i pada..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas