Pogledati rezultate ankete: Kad ce pasti sneg

Glasača
5. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • u 2004

    0 0%
  • tek u 2005

    5 100,00%
Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Najnovije informacije o snegu na Kopu 04/05

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Podrazumevano Do kad ce biti snega na Kop-u?

    Da li mi neko moze reci hoce li biti dovoljno snega za smenu 26.3-2.4 i da li zaista rade sve navedene zicare ? Cini mi se da se sneg ubrzano topi, ili gresim? Isli bi smo kolima, koji je put preporucljiviji ? Nemamo lance, da li na putu ima snega , od podnozja do vrha? Bila bih zahvalna da se javi neko ko je sad dosao ili zna tacne informacije?

  2. #2
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iva
    Da li mi neko moze reci hoce li biti dovoljno snega za smenu 26.3-2.4 i da li zaista rade sve navedene zicare ? Cini mi se da se sneg ubrzano topi, ili gresim? Isli bi smo kolima, koji je put preporucljiviji ? Nemamo lance, da li na putu ima snega , od podnozja do vrha? Bila bih zahvalna da se javi neko ko je sad dosao ili zna tacne informacije?
    Biće ga. Bio sam od 17-20 marta i bilo ga je u izobilju. Postaviću sutra prekosutra slike pa ćeš videti. Da se topi topi se ali izdržaće i u aprilu. Npr. na Malom Jezeru drvena ograda na ulasku je cela pod snegom. Kolovoz je skoro ceo suv samo na nekim severnim mestima ima jos malo snega koga sad verovatno više i nema. Lanci ti nisu potrebni. Inače u subotu na nedelju je celu noć padao sneg i temp je bila dosta u minusu tako da je bila žešća ledara na stazama (oštrenje skija poželjno) dok je u petak i subotu bilo "kačamaka"
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  3. #3
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Evo postavio sam slike od 17-20 marta:

    http://ept.kg.ac.yu/kopaonik/
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  4. #4
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano Bata Bane

    Ja juce bio na KOP-u i trebao sam da ponesem skije za vodu posto je ima do kolena, gotova je ta prica sa skoijanjem gore do naredne zime.

    Bata Bane

  5. #5

    Podrazumevano Stanje na Kopaoniku

    Sinoc se vratio sa Kopaonika. Snega ima vise nego dovoljno za skijanje, radi dosta liftova tako da je slkijanje OK. Problem je kvalitet snega, sto je i za ocekivati s obzirom da je pocetak aprila. Naime ujutru je sve bilo dobro zaledjeno a kako dan odmice jedna po jedna staza popustaju i pretvaraju se u "kacamak", ali sta je tu je covek se svemu prilagodi.
    Kazu da ce zice raditi dok bude bilo snega i da je to sigurno ceo april !!!
    Inace na Dubokoj (crvena strana) u gornjem delu ima dosta snega i staza je izuzetno tvrda, tako je i na centru....a slicno je i na gvozdcu s time sto je staza dobrano razrovana tako da je skoro nemoguce skijati.
    Najbolje skijanje je na Gobelji pa van staze skroz desnom stranom medju jelke.

    Sve u svemu bolji vikend nego sto sam se nadao.

    Jos nesto, zamislite da im radi 10-12 liftova za po mojoj slobodnoj proceni samo 100 ljudi !!!! Da li se nesto menja na Kopu ?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas