Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Jednokrevetne sobe na kopaoniku?

  1. #1

    Podrazumevano Jednokrevetne sobe na kopaoniku?

    Planiram da posle raspusta idem na kopaonik 3-4 dana preko nedelje u par navrata ( 4 do 5 puta sigurno ). Interesuje me da li neko zna bilo kakav smestaj za jednu osobu na kopaoniku ( ili u brzecu ). Luksuz i kategorizacija hotela mi nisu vazni, idem zbog skijanja. Drage volje bi isao ski-busom ali preko vikenda radim , a njihove ture su samo vikendima.

  2. #2

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iggydrum Pogledati poruku
    Planiram da posle raspusta idem na kopaonik 3-4 dana preko nedelje u par navrata ( 4 do 5 puta sigurno ). Interesuje me da li neko zna bilo kakav smestaj za jednu osobu na kopaoniku ( ili u brzecu ). Luksuz i kategorizacija hotela mi nisu vazni, idem zbog skijanja. Drage volje bi isao ski-busom ali preko vikenda radim , a njihove ture su samo vikendima.
    Zovi Srebrnac, mislim da ces naci nesto po pristojnoj ceni

  3. #3

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iggydrum Pogledati poruku
    Planiram da posle raspusta idem na kopaonik 3-4 dana preko nedelje u par navrata ( 4 do 5 puta sigurno ). Interesuje me da li neko zna bilo kakav smestaj za jednu osobu na kopaoniku ( ili u brzecu ). Luksuz i kategorizacija hotela mi nisu vazni, idem zbog skijanja. Drage volje bi isao ski-busom ali preko vikenda radim , a njihove ture su samo vikendima.
    probaj Rtanj . I ja pravim slicnu akciju (manja je guzva a neznam da kocim). rekose mi da ima mesta .

  4. #4

    Podrazumevano

    Meni se cini da SkiBus organizuje i ovakve varijante. Negda sam procitao da imaju i sedmodnevne ture!?

    Mozda nije lose da nazoves one brojeve na site http://www.skibus.co.yu/ i direkno vidis sta imaju da ponude.

  5. #5

    Podrazumevano Moze sa SkiBusom i na druge varijante osim vikenda

    Pored vikenda mozete da rezervisete smestaj kod nas za Konake, Putnik, Junior, Kopaonik, Grand, Pahuljicu (vojno odmaraliste - nema mesta do marta).. Cene su u najgorem slucaju recepcijske..

    Moracete samo blagovremeno da to rezervisete.

    Ono sto je dosta aktuelno jeste da nasi putnici sve cesce rezervisu aranzmane na 8 dana (polazi se sa nama u subotu rano ujutru, a vraca se sledecu nedelju po zavrsetku rada zica) gde dobijaju punih 9 dana skijanja.
    Ili desava se da putnici odu u petak pa da se prikljuce gupi. Ne retko mnogi koji su vec uplatili 7 dnevne aranzmane zele da ostanu jos jedan dan, tj. noc (subota) i da se vrate uvece sa nama. I to je moguce.

    Za sve infomracije i specificne zahteve pozovite nas na:
    011/334-36-56 ili 011/32-34-530
    ili na 064/212-90-69 Marko, 064/11-49-767 Vlada

    ... i nadamo se da cemo moci da vam odgovorimo na iste.

    Pozdrav SkiBus

    www.skibus.co.yu

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas