Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Jednosed Treska - SuvoRudiste? Zasto????

  1. #1

    Podrazumevano Jednosed Treska - SuvoRudiste? Zasto????

    Dragi skijashi, ljubitelji prirode i snega. Zanima me misljenje o ovoj temi?
    Naime meni se ideja ni malo ne dopada! Evo obrazlozenja.
    Koliko mi je poznato niko ne navodi mogunost izgradnje staze. Ko je leti shetao do Treske jasno mu je da ova strana moze da obezbedi sjajnu ski stazu. Sjajan levak koji je dovoljno dug i strm.

    Shvatam da je vikend naselje Treska malo odsecheno od ostalog dela kopa ali mi je glupo da se zica gradi samo zbog toga, jer max kapacitet ovog naselja ne moze da se promeni, ne verujem da tu ishta od stambenih objekata moze da se gradi u buducnosti, a i ko je lud? Smatram da je pametnije uloziti sredstva u izgradnju gondola sa jedne ili najbolje sa obe strane Kopa. To bi obezbedilo najbolji razvoj podnozja i same planine. Ovo je najbolje resenje i svi to znaju! Ne bacajte pare na glupava polovichna reshenja koja ne reshavaju probleme vec samo stvaraju nove !!!!! To je moj apel!

    Ponovo se okrecem predelima koji su predivni tako da bi ih zicara po mom misljenju pokvarila. Skijam vec dugo godina, obozavam zichare, ali ipak sam protiv ove zice iz jednostavnog razloga sto ona bez nove staze nista znachajno ne bi promenila, ni zimi ni leti. Kome se ide do Treske leti, ranac na ledja i put pod noge.

    Ako je jedini razlog buduce izgradnje vojni punkt onda zaista svi imamo ozbiljan problem.

    Zelim da chujem i Vashe misljenje...
    Sve najbolje i zelim Vam puno snega ove godine!

  2. #2
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Licno mislim da ideja treba da se realizuje, medjutim imam par zamerki.

    1. Zasto jednosed, zasto ne dvosed ili pak gondola?
    2. Zasto da krece iz Treske, a ne npr. na onoj krivini posle cesme iz naselja Jasle, uz naravno medjustanicu na Treski?

    Mislim da bi tako bilo bolje, jer bi odgovaralo citavom naselju u kome vec sad ima bas pino ljudi citave sezone.
    Sto se tice staze, ja sam apsolutno za njenu izgradnju, je ovako bih i dalje morao da se jednim delom spustam putem i mislim da bi tu mogla da se uradi jedna izvanredna staza...

    Ajde u zdravlje i neka se posreci pa da na skijanje idemo direktno iz naselja!
    Vidi! Skijam bez zuba!

  3. #3

    Podrazumevano

    Mislim da je prekratko da bi tu bila postavljena gondola, razumem muke ljudi koji su smesteni u dislociranom vikend naselju, ali ipak jednosed bez staze koji chak ni ne ide do naselja nishta ne bi reshio. Bolja organizacija ski buseva bilo bi daleko jeftinije i efikasnije resenje.

  4. #4

    Podrazumevano

    Zanima da li neko zna da li moze da se gradi u naselju tTreska. Hteo bih da kupim neki plac

  5. #5
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Odgovor je jednostavan, postavlja se jednosed koji je pre bio umesto pancic expresa. Sto bi bacali pare na nove zice kada imaju stare.

    Mene vise interesuje prosirenje ski centra i ciscenje staza od visokog rastinja i kamenja, kao i izgradnja cetvoroseda na gobelji

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas