Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: na Kopaonik sa psom...gde?

  1. #1

    Question na Kopaonik sa psom...gde?

    kako nekoga pozovemo telefonom kazu ne moze...ona je mala(2.5 kg) i pristojna je i ne treba nam velika kuca, jer idemo samo nas dvoje (troje sa njom). hotel ili mali apartman
    ako neko ima iskustva jako bi nam pomoglo

  2. #2

    Podrazumevano

    Vrlo tesko, isao sam ja sa kuchetom, kuche sam morao da vezem ispred kuce koju smo iznajmili. Sreca je sto imam aljaskog malamuta pa mu nije bilo hladno, ali je vrlo tesko podneo to sto je bio vezan ( jer pre toga nikad nije bio vezan) pa je zavijao svih 7 noci koliko smo bili na kopu. Sledeci put sam ga ostavio u hotelu za pse i mislim da je to najbolje resenje. Ovo jos uvek nije zapad.

  3. #3

    Podrazumevano

    To je veoma dobro pitanje, ali mislim da smo daleko od civilizovanog resenja. Ja sam od skora vlasnik psa, sada ima 6 meseci, ali nije malamut, i ne bi bas izdrzao da spava napolju. Dakle, ili u pansion ili nema skijanja.
    p.s. Zaista me zanima kako si organizovao zivot sa malamutom, meni su oni predivni. Ako hoces posalji mi private message. Pozdrav.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas