Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Hoteli na Kopu

  1. #1

    Podrazumevano Hoteli na Kopu

    Topic za opisivanje smestaja u hotelima , odmaralistima i privatnom smestaju na Kopu.

    Iskustva sa osobljem, kakve su sobe, hrana, propratni sadrzaji itd, gde vredi ici a sta je bolje zaobici..

    Mene sada interesuju iskustva sa "konacima" i hotelom "Olga Dedijer"?

  2. #2

    Podrazumevano

    U "Olgi" sam bio poodavno i upamtio sam je po tome sto ti ne daju struju u sobama nego smo i mobilne morali da punimo na recepciji. To je zato sto je jednom gorela pa sto se kaze ko se jednom opekao duva i na ladno.
    Al inace nije neudobno mesto, verovatno je i uznapredovala od moga vremena.
    Jedino sto moze da bude nezgodno je pristup stazama, nizbrdo od hotela imas samo jednu zicu, ako se ne varam to je Suncana dolina, i ako nema dosta snega to moze da bude problem da se dodje. Al valjda neces biti takav baksuz.

  3. #3

    Podrazumevano

    U "Olgi" sam bila prošle godine. Solidno je, al ne treba očekivati neki luksuz - koliko para toliko i muzike. Grejanje je bilo odlično, kupatilo čisto i uvek tople vode. Jedino je baš pored prozora znalo malo da duva i meni su malo psihodelične boje u sobama (čini mi se tamno braon, skoro crna i dreč zelena uz slabo svetlo, nešto mi je baš smetalo). Posteljina isto loša. Bio je neki mali TV i skoro ništa od programa, ali su to sve manje bitne stvari. Osoblje je bilo ljubazno, klopa sasvim solidna, švedski sto polupansion. Imaju skijašnicu i po meni je dobra lokacija samog hotela. Ne možeš baš nizbrdo do staze (kad nema mnogo snega), ali nisu daleko prve žice. Zato su blizu "Konaci", taman mala šetnja za sve što ti treba. Za cenu koju imaju, ja sam bila zadovoljna.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas