Rezultati 1 do 10 od 11

Tema: Ski pass

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1
    (Magare)² TADIJA_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44°48 N - 20°23 E
    Godina
    32
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Ja mislim tj prilicno sam siguran da svaka karta ima svoj broj, za koji ovi na salteru sto prodaju ukucaju broj dana koliko si uplatio, i toliko vazi.Znaci ti samo nosis "broj" a oni znaju sta si uplatio. Tako funkcionise i onas swatch-ov sat koji takodje ima svoj broj. Dakle, malo je verovatno da oni mogu da produze taj ski pass ako ne upadnu u sistem ss. Mozda imaju koristi da izvade nesto iz karte (sigurno ima nesto unutra cim se placa depozit).

  2. #2

    Podrazumevano

    Koliko ja znam (a ne znam puno ) taj ski pass je običan RFID. Logika rada sistema je kao što je pomenuo TADIJA_91. Dakle, tvoj pass nema nikakvu logiku, samo identifikaciju. A u sistemu skijališta je povezan taj ID sa tvojim tipom ski passa (ima informaciju kada je uzet, koliko traje, tip itd.)......

    I da, sam ski pass ne vredi puno, sigurno manje od depozita .

  3. #3

    Podrazumevano

    Pozdrav, nisam znao gde da postujem ovo, pa ako ima potrebe prebacite...

    Ove godine prvi put idem na skijanje, tj. da ucim da skijam, verovatno ce me drugar uciti. Hteo sam da vas pitam da li ce mi uopste trebati ski pas, s obzirom da samo ucim da skijam i ako hoce, koliko dana ce mi trebati i koja je cena ski pasa? I kakvi ce uslovi biti za skijanje, posto je ove sezone slabo padao sneg, u pitanju je preiod od 13-19 feb.?

    poz

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas