Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 29 od 29

Tema: Koliko ce izdrzati sneg na Kopaoniku?

  1. #21
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    E ova ti je dobra.Pa oni bre nemogu da potrefe 5-dnevnu prognozu a ne mesecnu.
    http://www.youtube.com/watch?v=f1V4CQxFTgo
    http://www.youtube.com/watch?v=__Faa87IQhk
    http://www.youtube.com/watch?v=-FA9f-4n2ME

    On zna a mi mislimo da znamo

  2. #22
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Ma kakva crna vremenska prognoza, za kop nista ne pomaze.

    Pa pogledaj prosle nedelje. Tri dana su prognozirali ogromne padavine, a samo je jedno vece padalo i to nesto vise od 10cm.

    Isti slucaj je bio u februaru, kada nisu prognozirali nikakav sneg, a ono napadalo za jedno vece preko 50cm.

  3. #23
    (Magare)² TADIJA_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44°48 N - 20°23 E
    Godina
    32
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Ne slusajte vremensku prognozu.
    Ni vreme je ne slusa.

  4. #24

    Podrazumevano

    Na Kopu vec sada vise nema snega za normalno skijanje. Mislim, moze da se skija, kome bare, blato i kamenje ne smetaju.

    Inace za vikend je jos i moglo malo da se skija jer je u petak palo nesto snega, ali tome je sada kraj.

    Inace, zapazeno je da u pogledu snega na televiziji direktno lazu. Na RTS-u (cini mi se) su u cetvrtak oko 7 uvece javili da pada sneg a kada smo sa Ski busom ujutru stigli nije bilo traga pahulji koja je pala u poslednjih sedam dana.

    To je bre mafija. Na Pinku onaj Lazovic uvek ima neke promotivne priloge o Kopu a zna se da tamo ima neke interese, neki kafic, sta li, a Foksu u vestima neki iz GSS-a kobajagi javlja kakvo je vreme a ustvari reklamira i poziva goste... To je bre mafija.

  5. #25

    Podrazumevano

    Pa pada povremeno, ali slabo, npr. u sredu je palo par cm (veoma mokrog) snega - a takav sneg bolje da nije ni pao. Pre tog snega su staze bile brze i super za skijanje (tog dana) - posle toga mokre i veoma spore. Znam pošto sam lično bio . Poslepodne istog dana je padao suv i fin sneg, ali u premaloj količini da se išta oseti.

    Dakle, ne lažu skroz, jedino što se to ništa ne oseti što padne .

  6. #26
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Za mene budalu kojoj je dovoljno samo da je na skijama i koji je vec prezalio svoje skije, bilo je lepo od ponedeljka do petka. Kako rece Wlad, u sredu je padao onaj mokar sneg koji je pao samo uz qrac da "poshteti" ono iole solidno stanje. Za ovaj sneg u petak ne znam kakav je bio tad sam vec krenuo kuci. Sve u svemu dobro je bilo jedino na Gobeljama i donjem delu na stazi Gvozdac. Ostalo, tuga...

    A s obzirom da danas przi sunce, te, ako nista ne padne, okopnece i ovo malo snega sto je ostalo.
    Vidi! Skijam bez zuba!

  7. #27

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od svetskigigacar Pogledati poruku
    Za mene budalu kojoj je dovoljno samo da je na skijama i koji je vec prezalio svoje skije, bilo je lepo od ponedeljka do petka. Kako rece Wlad, u sredu je padao onaj mokar sneg koji je pao samo uz qrac da "poshteti" ono iole solidno stanje. Za ovaj sneg u petak ne znam kakav je bio tad sam vec krenuo kuci. Sve u svemu dobro je bilo jedino na Gobeljama i donjem delu na stazi Gvozdac. Ostalo, tuga...

    A s obzirom da danas przi sunce, te, ako nista ne padne, okopnece i ovo malo snega sto je ostalo.
    Onaj sneg u petak i nije bio los za skijanje u subotu 8 mog marta. Nedelja suncana po snegu koji je preostao. Sve u svemu skijaski vikend lep i opustajuci. Cekamo dalji razvoj sinopticke situalacijeje.

  8. #28

    Podrazumevano

    Dobra ova web kamera na Jarmu. Na Mikinim stolovima tacno se vidi koliko je napadalo novog snega, barem dok ga Mika ne pocisti. Pa onda Jovo nanovo.

  9. #29
    Old Member
    Datum registracije
    30.03.2004
    Lokacija
    Nis
    Godina
    51
    Poruke
    18

    Podrazumevano Kopaonik od 1. do 8. marta 2008. g.

    Nekoliko novosti (bar za mene) sa Kopaonika.

    Najprijatnije iznenadjenje u odnosu na prethodne godine je voznja motornih sanki po stazama. Dakle dok rade zicare nema sanki, osim u sluzbene svrhe.
    Sledece iznenadjenje su table na mestima gde se seku staze. Table velike i jasne sa novom mapom Kopaonika.
    Ljudi iz Skijalista srbije su se bas trudili oko staza. Ratraci su radili i za vreme rada zicara. Problem je sto su temperature bile prilicno u plusu. Navlacen je sneh i iz sume. Pohvala za ciscenje korpi i tanjira u momentima kada je padao mokar sneg koji se odmah topio.
    Staze mekane osim dva dana kada su bile tvrde (piste). Skijanje daleko od idealnog, ali u mom slucaju sa dvoje malih skijasa odlicno.
    Jedan od najstarijih kafica na Kopaoniku (Hani bani) na sredini Karaman grebena izgoreo do temelja. Stradalo i nekoliko jelki pored.
    Smestaj u Konacima standardan, uz opasku da sam mogao da izaberem konak Koznik.
    Ski skola kod instruktora Gileta kao i prethodnih godina zadovoljavajuca.
    Topovi za vestacki sneg vise nego potrebni.
    Sve vreme duvao jak uglavnom juzni vetar.

    Losa stavar je preglasna i kic muzika u Konacima do dva ujutru.
    Druga losa stvar je neuradjenja drenaza terena na stazama u jesenjem periodu kako bi se potoci koji idu preko samih staza usmerili na neku drugu stranu.

    Foto utisci na adresi http://gallery.infokop.net/main.php?g2_itemId=12677

    Pozdrav
    Skijanje je zarazno!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas