Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Gobelja

  1. #1

    Smile Gobelja

    Bio sam na Kopu u periodu 9-16. februar. Kako je nedelja odmicala tako je bilo sve vise leda i kamenja na stazama a najvise na Pancicu gde je vetar odneo sav sneg i ostao samo go led (i kamenje naravno . Mali Karaman je bio koliko toliko dobar ali je najbolje bilo na Gobelji (kako staze tako i vremenski uslovi jer skoro pa nije bilo vetra) i naravno svi su hrlili tamo da skijaju. Na putu do tamo nevidjena guzva na Marinim vodama tako da smo sledeci dan jednostavno istabanali pola puta (do pola smo uspeli da nategnemo na skijama) izmedju vrha Malog Karamana i vrha gde zavrsava Karaman tanjir. Na gobelji opet strasna guzva na oba tanjira - cekalo se oko 10-15 minuta u redu. Tu bi idealno bilo postaviti ako ne nesto novo onda bar jos jedan stari (adaptirani) dvosed da dize ljude na vrh odakle bi bi prakticno ljudi mogli birati izmedju cetiri staze. Na tom jednom mestu postoji staza za svakoga - od plave do crne a takodje ima puno prostora za skijanje po dubokom snegu. Jeste da staze nisu nesto narocito duge ali su skoro ceo dan pod suncem i jako je prijatno skijati tamo. Tim jednim potezom bi se postiglo vise stvari. Isto tako onaj dvosed na Krcmaru je strasno spor a staza duga pa kad se jednom popnes (na -10C) ne pada ti napamet da krenes opet tim dvosedom jer ti zadnjica postane kocka leda. Drago mi je da su krenuli da unapredjuju Kop ali za te pare se moze skijati i u Banskom gde su uslovi, mora se priznati, ipak bolji nego na Kopu.

  2. #2

    Podrazumevano

    Bravo brate.Mislim da jos nisi shvatio,ko jos ide na skijanje na Kop.Tamo je samo vazno biti vidjen.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas