Zato ja uvek kada sam na kopaoniku odsedam u JAT Apartmanima. Cena je uvek za 20% jeftinija od Konaka. Usluga na vrhunskom nivou.

Topla voda 24 sata, grejanje non stop čak se nekada mora i otvarati prozor zbog toplote. Svaki treći dan novi čisti peškiri, sve uredno i uvek spremno kada udjete u sobu.

Ljudi na recepciji ljubazni i uvek izlaze u susret, uvek ćete dobiti ono što tražite, a bilo je i prilika kada smo platiti za trokrevetnu a bili smo smešteni u četvorokrevetnu.

Kada dobro napada sneg uvek na recepciji možete da pozajmite lopate kako biste otrpali vaša kola i kako ne bi placali lokalcima za to.

Ove godine smo boravili 9 dana i pošto smo želeli da skijamo i u nedelju osoblje na recepciji nam je reklo da nikakav problem nije da ostanemo do veceri i da nam tih 4-5 sati boravka neće naplatiti.

Naravno od ove godine postoji i besplatan interenet kao i prodaja ski pasa kod recepcije.

Naravno prilikom odlaska ljudi sa recepcije su nas srdaćno ispratili i poželeli srećan put i naravno da ću se sledeće godine ponovo vratiti kod njih kao što to svake godine činim.

Inače primetio sam da su JAT Apartmani u periodu od 15-24 marta bili skoro kompletno popunjeni dokle su konaci bili polu prazni. To dovoljno govori da i hotel od 2 zvezdice moze da bude jako bolji i prijatniji samo ako ga pravi ljudi vode.