Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 13

Tema: Kopaonik-privatni smestaj?

  1. #1

    Podrazumevano Kopaonik-privatni smestaj?

    Moze li mi neko reci da li postoji privatni smestaj u blizini Konaka,centra...samo da nije Brzeca ili nesto jos dalje :?:

  2. #2

    Podrazumevano Naselje

    Postoji naselje Teska i odlicno je. Ali se ipak mozra autom ici do staze, a povratak moze i skijama. Najam apartmana za 4 osobe ide od 20-25 evra, prevoz postoji iz naselja do staza i kosta 1euro.

  3. #3

    Podrazumevano

    Vila Kostic u naselju Treska. Polupansion je 18 e plus prevoz za skijase koji organizju izuzetno ljubazni domacini. 064 2468744 Branka ili Bojan
    Posetite ih!

  4. #4

    Podrazumevano

    thanx!Mada ja sam zamisljala nesto bez prevoza,u centru.Mislila sam da mozda postoji kao na Jahorini naselje u blizini staza.

  5. #5

    Podrazumevano

    Hmmm, taj prevoz iz treske i nazad, do koliko sati funkcionishe?

  6. #6

    Podrazumevano

    Funkcionise po tvom nahodjenju na sledeci nacin. Kad hoces da ides gore kazes vlasniku i on ti organizuje voznju do mesta gde hoces da sidjes. Kad hoces dole pozoves i kazes pokupite me tu i tu. I niko se ne ljuti sto ih cimas i tako dalje - odlicna stvar. Uglavnom je u pitanju akcija od 8 h do 18 h.

  7. #7

    Podrazumevano

    Postoji privatan smestaj u blizini Konaka. Kuca ima u okolini Granda.

  8. #8

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hurmiza
    Funkcionise po tvom nahodjenju na sledeci nacin. Kad hoces da ides gore kazes vlasniku i on ti organizuje voznju do mesta gde hoces da sidjes. Kad hoces dole pozoves i kazes pokupite me tu i tu. I niko se ne ljuti sto ih cimas i tako dalje - odlicna stvar. Uglavnom je u pitanju akcija od 8 h do 18 h.
    Hm, znachi posle 18:00h nishta - ono tipa izlazak itd...?

    Citirati Originalno postavljeno od Arijel
    Postoji privatan smestaj u blizini Konaka. Kuca ima u okolini Granda.
    Iskustva? Adresa/telefon? :?

  9. #9

    Podrazumevano

    Pazi pretpostavljam da moze i kasnije ali ja nisam probao. Znajuci ljude iz vile Kostic mislim da ne bi bilo problema ni u 11 uvece da se vratis. To je akcija tipa kad hocete dorucak, sta vam se jede, kad hocete na stazu, gde imate li spec. zelju itd. Povratak je jednom bio tipa-
    Evo nas u Rtnju jel treba da silazimo na put, ma ne popecu se ja dzipom i pronaci vas u Rtnju. Onda se ti zapijes i kad covek dodje popijete jos po neku pa onda lagano dole. Totalno opusteno.

  10. #10

    Podrazumevano

    Zanima me smestaj u ski centru u Srbiji, Bosni ili Crnoj Gori u periodu od 10.01 do 17.01. za tri odrasle osobe i dva deteta od 8 godina. Molim kontaktirajte me na e-mail: [email protected] i posle 17.15h na mob. tel. 063 491 611


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas