Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 30

Tema: Infos about Kopaonik 2005-2006

  1. #11
    Junior Member stojke avatar
    Datum registracije
    03.03.2004
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    41
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Try

    http://www.kopaonik-genex.com/eng/ lots of infos about Kopaonik
    http://www.hidmet.sr.gov.yu/index_eng.php this is site of hydrometeorological service of Serbia. There you can find complete weather description for Kopaonik(both actual data and forecast).

    jasu

  2. #12

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ayger
    Thank you for your direct repsonse...Though i already did a research at the site you provided (at the past and now as these lines were written) but these kind of info's are not provided at all (at least at the english version).
    Dear Ayger,if you want good skiing with lot of ski fun please forget Kopaonik,and try to come at Zabljak.Zabljak had the most extremly ski pist in the world(SAVIN KUK Extremly BLACK)and beatifull native with 13 leags.If you want more informations obout this ski center please writte me on private mesage.
    Lot of regard's,POP

  3. #13
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    It's true, SCG have better ski resort than kopaonik, but for foreign people it's very dificult, to book other places. So until other ski resorts do something about this, for foreign people is left only Kopaonik. But things are not so black, kopaonik is ok centre with outstanding night life , and skiing is ok .
    Space Shuttle Ski

  4. #14

    Podrazumevano

    DONT HEAR them AYGER. YOU go in KOPAONIK. Kopaonik the best ski ressort in Serbia. Kopaonik have 3 ski lift for 4 people


    KOPAONIK ZAKON

  5. #15

  6. #16

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    KOPAONIK RULES
    Uz postovanje KOP MANIA,ja jedva pisem od smeha,a ako covek treba da dodje i da ga ti cetvorosedi kostaju koliko kostaju bolje da ne dolazi vec da ode u DUBAI jer i tamo imaju cetvorosede za manje pare!I jos nemoze da pokisne,a greju mu ledja i tur......Pozdrav,POP

  7. #17
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Neke od vas stvarno ne razumem. Ljudi iz inostransktva imaju zelju da dodju na kopaonik, i zele da potrose pare na njemu, a neki od nas ih iz sve snage sa njega teraju, a onda se posle bune kako na kopaonik dolaze samo budze koje jedino sto znaju je da prave guzvu na stazama.
    Mislim da ljudi kao pop67 iz dna duse mrze kopaonik i ne zele mu nista dobro jel da i samo malo vole Kop nebi ga samo kinjili nego bi svesrdno pomogli u njegovoj promociji pred stranim turistima.

    Kopaonik je nasa najbolja planina (trenutno) i mislim da treba da se ponosimo sa njom

  8. #18
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2005
    Lokacija
    City that never sleeps,Athens,Greece
    Godina
    45
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Zabljak had the most extremly ski pist in the world(SAVIN KUKExtremly BLACK)and beatifull native with 13 leags.Lot of regard's,POP
    Thank you for the tip, but i don't wanna die young (we're not THAT skilled skiers....yet.)


    Citirati Originalno postavljeno od Bojan87
    (....)ne razumem(....)
    To : Bojan87,wlad,pop67,duleKG...... : Ne razumem also... Perhaps you could share your thoughts with us in english...

    To : Misko :

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    It's true, SCG have better ski resort than kopaonik, but for foreign people it's very dificult, to book other places. So until other ski resorts do something

    You're totally right.When i wanted to discover the availability of ski centers of SCG, the only well-informed in english websites were only (correct me if i'm wrong, then i could blame google) the websites envolved with Kopaonik (with direct links to hotels, and so on).



    To : stojke,pop67,dzonka,Bojan87 :Thank you for your useful informations
    To : KOP_MANIA : Not kopaonik rules, but rakija rulez! Ziveli!



    Ayger
    I am 98% beautiful and 2% CrAzY................
    .................................................. .............or is it the other way around?

  9. #19
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ayger
    To : Misko :

    You're totally right.When i wanted to discover the availability of ski centers of SCG, the only well-informed websites were only (correct me if i'm wrong, then i could blame google) the websites envolved with Kopaonik (with direct links to hotels, and so on).
    Yes, u are right, Kopaonik is bigest ski ressort in SCG and they for have the best online info's.
    Space Shuttle Ski

  10. #20

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bojan87
    Neke od vas stvarno ne razumem. Ljudi iz inostransktva imaju zelju da dodju na kopaonik, i zele da potrose pare na njemu, a neki od nas ih iz sve snage sa njega teraju, a onda se posle bune kako na kopaonik dolaze samo budze koje jedino sto znaju je da prave guzvu na stazama.
    Mislim da ljudi kao pop67 iz dna duse mrze kopaonik i ne zele mu nista dobro jel da i samo malo vole Kop nebi ga samo kinjili nego bi svesrdno pomogli u njegovoj promociji pred stranim turistima.

    Kopaonik je nasa najbolja planina (trenutno) i mislim da treba da se ponosimo sa njom
    Bojane ti nisi svestan kakvu si glupost napisao,rec MRZETI ne postoji u mome recniku,a kamo li u postupku!I meni bi Kopaonik bio najlepsa planina da nisam video ostale koje sam do sada video,pa tako mi kao objektivnom i realnom coveku Kop dodje na poslednje mesto.Nego dugo vec neces da odgovoris na moje pitanje GDE SI SKIJAO OSIM KOPAONIKA?
    Pozdrav,POP

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas