Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 36

Tema: expo zim

  1. #21
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Sto se borda tice ne znam koju dasku vozis ali koliko sam primetio race daski uopste nema

  2. #22

    Podrazumevano

    Idem i ja danas pa cu vas informisti povodom board-ova... Mada je chinjenica da Burton uvek ima najbolji izbor (pre neke dve nedelje su ochekivali novu paletu). Shto se tiche rukavica, ne bi bilo loshe da svratite u Intersport (novi Merkator) imaju dobar izbor i relativno slichne cene kao proshle godine...

    Pozdrav!

  3. #23

    Podrazumevano

    Nije bilo ništa posebno...
    Mada, šta bi i mogli da o?ekujemo baš posebno.

    Odvalio sam 75+75 km iz NS, platio kartu i praking i kupio COLMAR rukavice 8)
    Sa popustom taman koliko bi me izašle i u Novom Sadu. 8)
    :lol:

  4. #24

    Podrazumevano

    sta je sa o'neil-ovim standom? imam oxigen, komb free stile-free ride. nesto sam razmisljala da menjam dasku...

  5. #25

    Podrazumevano

    Ciao! O'neil je ubacio gomilu brand-ova pa su se uklopili u sharenilo sajma...

    Burton je izlozhio samo starije modele, shto jakni shto board-ova zbog nizhe cene (neka vrsta sajamske rasprodaje). U radnji imaju nove stvari, (trebam otici da bacim pogled - zbog cipela)...

    Primetio sam da je "Koba33" ekipa (iz Bgd-a) imala interesantnih dasaka, ali veoma shareno shto se tiche marki, preovladavali su chini mi se Oxygen i F2...

    Najbolju ponudu (shto se tiche opreme "ne garderoberske klase") su imali novosadjani koji od proshle godine diluju Flow. Firma se zove Excentar, stvarno pohvale sa moje strane....

    Beosport - par boardova Dynastar...

    Rossignol - takodje par modela board-ova, nizhe klase.

    Volkl - dva ili tri modela polovna ili ne, uglavnom nisam ni prishao zbog izgleda istih...

    Salomon - tri modela... itd

    Huh, ako sam neshto zaboravio (verovatno jesam) - dopunite.

    Ah da, maske itd... Fitex se izblamirao sa ponudom Carrera i Smith modelima, chitaj shtok varijanta i boje uzhas... Ne znam koja firma valja one kineske Gas i Nike itd, ali njihov shtand se sharenio maximalno... Tu robu ne bih kupio ni u ludilu.

    Rukavica je bilo na svakom coshku i generalno garderobe (chitaj svi brand-ovi koji se regularno prave u Kini uredno su zastupljeni u tom segmentu...).

    Da, josh jedan blam je vezan za Colmar (poshto malo vishe putujem - znam); u Italiji recimo jakna i pantalone kada se uzimaju u paru dobijaju se za znatno nizhu cenu, chak ima varijanti gde idu u kompletu, recimo sredinom novembra su se mogle uzeti solidna jakna i pantalone za 170-190 eura ukupno + tax free skinete 16% od cene... Ovde, u zemlji Srbiji Colmar se kupuje razdvojeno, a minimalna cena za jaknu je od 170 eur pa na vishe (bez obzira kad se proizvela) + pantalone za istu nemaju bez 90 eur i vishe.

    Eto, toliko od mene, za sada...

  6. #26

    Podrazumevano

    znaci... nista nisam propustila, ni ove godine... kao na pjaci :(,
    nazalost

  7. #27

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od laki
    Da, josh jedan blam je vezan za Colmar (poshto malo vishe putujem - znam); u Italiji recimo jakna i pantalone kada se uzimaju u paru dobijaju se za znatno nizhu cenu, chak ima varijanti gde idu u kompletu, recimo sredinom novembra su se mogle uzeti solidna jakna i pantalone za 170-190 eura ukupno + tax free skinete 16% od cene... Ovde, u zemlji Srbiji Colmar se kupuje razdvojeno, a minimalna cena za jaknu je od 170 eur pa na vishe (bez obzira kad se proizvela) + pantalone za istu nemaju bez 90 eur i vishe.
    TA?NO.
    Potpuno si u pravu.
    I meni je to bilo ?udno.
    Još ?udnija je kutija u kojoj su bile COLMAR kape, šalevi, rukavice....sve po jedna komad i na kutije 'ladno piše : UZORCI, NIJE ZA PRODAJU :idea:

  8. #28

    Podrazumevano

    radi li iko u ovoj zemlji kako treba???

  9. #29

    Podrazumevano

    Radim ja. Ali da ne off-ujem (nema veze sa ski rekvizitima)...

    Vanessa, pazi, momci koji diluju Flow imaju odlichan izbor - vredelo bi ih posetiti na sledecem expo zim-u, ako budu prisustvovali (ili chak otici u NS)... Ne znam kako se zove model jedne daske (znam samo da je proshle godine bila na svakom mogucem site-u - bela sa tirkizno sivom aplikacijom), imali su extra ponudu za istu - neko snizhenje tipa 50-60%...

  10. #30

    Podrazumevano

    Radi.
    J A T i aerodorom beograd !!!! 8)

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas