Strana 5 od 11 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 102

Tema: Pocetak sezone

  1. #41

    Podrazumevano

    pogledajte na ovom site-u. prognoze su im odlicne, barem po dosadasnjem iskustvu. nema nase male zemlje, ali smo svrstani u sektor : bugarska-rumunija !?

    http://www.snow-forecast.com/maps/se...ext3days.shtml

    po danasnjoj, padavine u naredna 3 dana. ko hoce prognozu za 6 dana, treba da se uclani

  2. #42

    Podrazumevano

    Ljudi kada vam kazem da deset godina zaredom idem na Kop pre Nove Godine i izneverio me je `99 kada je zbog posledica bombardovanja kasnio 15 dana od 1.januara.Ja bih trebao da stignem 27. na svez sneg.To je jedini put bio,ako to nekog zanima...

  3. #43

    Podrazumevano Vest postavljena

    Vanesa,
    zahvaljujem. Prognoza postavljena na sajt ispod SKI INFO Rolling

    webmaster
    TCKopaonik.COM forever!!!

  4. #44

    Podrazumevano

    i pada li sneg na kopu

  5. #45

    Podrazumevano

    sta sada kada konacno pada sneg vise niko neprica na forumu!?

  6. #46

    Podrazumevano

    Sta da kazem , 15 cm je napadalo, al kolko kapiram (sa one nove snezne prognoze) ima sanse da pada jos?!

    Jel neko zna, kakav je princip, kad napada sneg, koliko im treba da srede staze?

  7. #47

    Podrazumevano

    Sve zavisi kakav je sneg napadao.Ako je napadao vlazan trebace bar jos 20cm snega, ako je suv i tvrd onda ce i 20-30cm biti dovoljno da urede barem neke staze.
    Nadam se da ce uskoro poceti ski sezona.

  8. #48

    Podrazumevano

    Takodje

  9. #49

    Podrazumevano

    U principu treba 30 cm da se srede osnovne staze...a to su 3,4,5,7,22.One mislim i jedino rade do 31.decembra...ocekuju se padavine neredne nedelje...Naravno,neophodno je da se sneg ne topi,a predvidjaju dosta niske temperature za centralnu Srbiju,a time i za Kop. :wink:

  10. #50

    Podrazumevano

    da , ali ne zna se , to jest nigde nepise koliko ima cm snega na stazama!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas