Strana 8 od 11 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 102

Tema: Pocetak sezone

  1. #71

    Podrazumevano

    ljudi sutra ujutru krecem na kop. ima li neko odozgo da mi kaze tacno kakvo je vreme, da li ima snega (i koliko) i da li ce ga biti u narednih 5 dana da ne cimam skije autobusom zbog masinca i maog jezera!
    ima li neko da je gore, ili da je tek sishao odozgo da mi tacno kaze?
    HITNO!!!
    za*ebi te sajtove, bio, video i... kao da sam pitao kostunicu da mi kaze kakvo ce vreme biti.
    HITNO JE, OCEKUJEM ODGOVOR U TOKU DANA!!!!

  2. #72
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Meni je sestra gore i kaze da je vreme ocajno magla,jugo brije a snega kao i da nema.A u narednih 3-4 dana sigurno nece biti snega gore

  3. #73

    Podrazumevano

    najavljuju sneg u naredna tri dana!

  4. #74

  5. #75

    Podrazumevano

    Kao sto mogu primetiti u ski infu konacno su otvorene za skijanje dve staze:centar i novi karaman.Nadam se da ce snega jos biti tako da ce u skorije vreme otvoriti jos nekou stazu. :P

  6. #76

    Podrazumevano


    Ma, ja mislim da ce ove godine (2005) pun pogodak biti skijanje u martu. Taman da se ispada zakasneli sneg, zavrse raspusti i prociste staze. Uzivancija

  7. #77

    Podrazumevano

    Tako je, mart je pun pogodak.Svake godine idem oko 10. marta i uvek se dobro naskijam.Guzve skoro i da nema,snega ima skoro uvek preko 50cm,a sunce przi ko ludo tako da se mozes skijati u kratkim rukavima.Jednom recju pravi raj za skijanje.

    Nadam se da ce i ove godina biti odlicno vreme posto idem na kop druge nedelje marta.Ako bude kao i predhodnih godina, skijanje ce biti bogovsko

  8. #78

    Podrazumevano

    Moze li neko da mi da neku blizu informaciju u vezi Ski kampa na Konacima u organizaciji skijaskog saveza BG?

  9. #79

    Podrazumevano

    Sve informacije mozes naci na njihovom sajtu http://www.skikamp.org.yu/

  10. #80
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Lisa
    Sve informacije mozes naci na njihovom sajtu http://www.skikamp.org.yu/
    Ako se ve? reklamirate ovde onda bi ste mogli bar i da odgovorite na mailove koje sam vam poslao zbog neovlaš?enog preuzimanja mojih fotografija Kopaonika.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas