Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 102

Tema: Pocetak sezone

  1. #51

    Podrazumevano

    Ja planirao da idem ovaj vikend ali izgleda nista od toga... :cry:

  2. #52

    Podrazumevano

    nigde nista nepise niko nista ne zna , zna se samo da sneg pada!
    sto sada nije problem , a kada pocinje sezona , da li se planira uopste , sneg na stazama !
    niko nema pojma!

  3. #53

    Podrazumevano

    Ja sam proveo prošlu nedelju na Kopu.
    Sun?ao sam se...
    ?etvorosed radi a snega nigde :roll:

  4. #54

    Podrazumevano

    ljudi trenutno ima oko 25cm i jos pada...... 8O

  5. #55

    Podrazumevano

    So,drugari sta mislite jel ima sanse da skijamo za vikend?

    sifra:Optimistkinja

  6. #56

    Podrazumevano

    ma skijamo sigurno valjda ce nocas jos malo da padne a i javljaju za vikend neke padavine.... bice ga valjda dace bog... :twisted:

  7. #57

    Podrazumevano

    Evo radi Malo Jezero i Mašinac 8)

  8. #58

    Podrazumevano

    Potpuna katastrofa, predvidjaju visoke temperature oko 25. i topao front sa kisom (!!)... Za to vreme Austrija dobija jak sneg, valjda ce se spustiti na jug. Moji prijatelji su skijali za vikend u Austriji, samo topovi radi na nizim ski centrima, gleceri standardno funkcionisu. Slovacka otvara centre oko 23. decembra, opet sa topovima (20cm snega). Par centara u Madjarskoj (!) otvara sezonu danas sa 40-60cm vestackog snega, 10% kapaciteta. Izuzetno los start sezone svuda, valjda ce biti bolje - ja dolazim 2. januara. Ako ste zainteresovani, evo trenutne situacije u okolnim zemljama: http://www.met.hu/hojelentes.phtml

  9. #59

    Podrazumevano

    bas jelos star sezone smrc ja idem u crkvu da se pomolim da padne snega jos malo :P

  10. #60

    Podrazumevano

    Prognoza za kraj decembra i pocetka januara kaze da ce temperature biti uglavnom iznad nule u nizim krajevima(5-10stepeni)sto znaci da ce na kopaoniku biti oko nule.Bice snega i kise sto znaci nista od skijanja.Pravo zahladjenje ocekuje se tek ok 10 januara kada ce i snezni pokrivac biti mnogo veci.

    Nadam se da ce do sledece godine nabaviti topove za sneg pa ce sezona poceti na vreme a ne da svi gledamo u nebo i molimo boga da nam podari malo snega kako bi mi mogli barem malo da se iskijamo

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas